Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit jelent, ha 2-3 ujj simán...

Mit jelent, ha 2-3 ujj simán befér? Rugalmas a szűzhártyám vajon? Valamint ha mensi előtt sose fáj abból eredhet az h a szüzességem elvesztése nem fog fájni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
miért eredne? a szűzességednek semmi köze ahhoz, hogy fáj e a hasad menstruációkor. amúgy érezd magad szerencsésnek, én másfél hétig szenvedek, mielőtt megjön, és aznap a legrosszabb. és fájt a szűzességem elvesztése, de csak az eleje, és azóta is fáj egy kicsit a behatolás. viszont ha szűz vagy, lehet, hogy nem kellene próbálgatnod az ujjaidat:) mert így már valószínűleg átszakítottad a szűzhártyádat. persze szűz maradsz, ameddig egy fiú beléd nem hatol, de akkor is.
2008. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha átszakitod magadnak a szűzhártyádat az fáj és vérzik is, elég rugalmas a szűzhártya nem hiszem hogy át tudod szakitani 2-3 újjal, de ne erőltesd azért.
2008. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még fájhat az első szex, hogy ilyeneket csinálsz meg nem görcsölsz menszi előtt. Olyankor az is fáj ahogy a hüvelybemeneted tágul meg ha nem vagy elég nedves akkor a "surlódás" miatt fájhat az egész, szóval nem csak a szűzhártyán van a hangsúly. De az is előfordulhat hogy egyáltalán nem fog fájni, ez sok mindentől függ és csak ott fog kiderülni.
2008. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nincs meg a szűzhártyád még fájhat, hiszen egy kicsi lyukat kell a fiúnak kitágítania. Attól, h nem görcsölsz mensi elött annak semmi köze ehhez. Hány éves vagy?
2008. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Am 16 vagyok.
2008. jún. 8. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben a korban már nyugodtan próbálkozhatsz egy fiúval is ;-) Am az is előfordulhat, hogy ha te csinálod magadnak simán befér akár 3 ujj is hiszen érzed hol fáj mikor fáj, mikor kell kihúzni vagy arrébb dugni. De egy fiú ezt nem hiszem, h tudja és az csak csinálni fogja és, ha nem szólsz neki, h ez így nem jó biztosan fog fájni. Én is, ha 1-2 ujjal próbálkoztam sose fájt mert tudtam mit merre kell dugni. De amikor a pasimmal kezdtem el pettingelni még az elején az 1 ujj is fájt.


11:14

2008. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azt még hozzáteszem, hogy gyakorlás teszi a mestert:)
2008. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
2-3 ujj...hmm...fincsi
2008. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is befer siman 2-3 ujjam, 2 meg ugy helybol is, mindenfele elozetes tenykedes nelkul:) De ettol meg szuz maradok, a szuzhartya meg marhara lenyegtelen dolog, eskudni mernek, hogy csak azert van, hogy a nok eggyel tobb dologtol szenvedhessenek:)
2008. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!