Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz az ha egy 12 éves lány...

Gáz az ha egy 12 éves lány már nem szűz?!? (önszántából)

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is félreértené, nem rólam van szó!

2013. febr. 26. 15:31
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem gáz, ez szégyen.
2013. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 ivilicious ***** válasza:
6%

én 12 évesen vesztettem el, 9 hónapja votlam együtt a "barátommal", akivel utána 5 évig voltam együtt.

a mostani barátommal is 2 éve vagyok már együtt, 19 vagyok..

ja,10 évesen már menstruáltam,12 évesen 75b-s melleim voltak.

és hülyeség ez a hűség, azok a legnagyobb rib@nckurv@'k, akik sokáig tartogatják,aztán rákapnak az ízére hirtelen...

2013. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
58%
Az hagyján, de ráadásul bűncselekmény is. A srácot simán lecsuknák érte, ha kiderülne.
2013. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 ájszíjú ***** válasza:
48%
Fasze kiabalsz am meg hulyeseg volt ezt megkerdezni itt mindenki eliteli az ilyesmit.
2013. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
51%
Az hagyján, hogy gáz de krvára büntetendő!
2013. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
68%

Ilyenkor azon gondolkozom, hogy mi lesz azokkal a gyerekekkel, akik ezután születnek? Ők már 5 évesen menstruálni fognak, 10 évesen már szinte egy szűz se lesz? Hogy az alkoholról, drogokról ne is beszéljünk...

Nekem majdnem 13 évesen jött meg az első menzeszem...18 évesen vesztettem el és azóta is együtt vagyok a párommal. Nem gáz ennyi idősen, mint Te elveszíteni. Én csak sajnálni tudlak! Nincs igazi gyerekkorod, tudod én még 14 évesen is leültem játszani a barátnőimmel...Te mire fogsz emlékezni később? Hogy milyen jó érzés volt meg****ni magad gyerekkénk? És marhaság, hogy azok a ribancok, akik nem vesztik el az első jöttmenttel..Abból lesz ribanc, aki a mai szabados elvek szerint él.

2013. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
33%
Igen, gáz. Felelőtlen döntés, később még megbánthatja, ráadásul ki tudja, milyen következményekkel jár, ha nem védekezik megfelelően... Egyébként ezt nem árt áttanulmányozni: [link]
2013. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
47%

gáz,szánalmas,lehet hogy velem van baj de lenézem az ilyeneket

meg látszik hogy milyen erkölcsi értékekre nevelték,szóval gratulálok a szülőknek is

2013. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
39%
Emberek, nincs ám itt ekkora probléma. Egyáltalán nincs elfajulva a világ. Én nem most voltam 12, de akkor is ez volt a duma. Általánosban volt aki már füvezett, akkor is volt már a 14 évesnek gyereke. Csak ez az oldal nem volt még ahol feltorlódjanak a dolgok és lehessen pánikolni.
2013. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
48%

akkor lehet hogy velem és a környezetemmel van baj,hiába vannak olyan haverjaim akik füveznek,tudják hogy hol a határ,12évesen nem rakjuk szét a lábunkat hogy sz*rrá b*sszanak,és 14évesen nem füvezünk

nagyon intelligens emberek vannak itt

2013. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!