Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan értethetném meg vele...

Thor42 kérdése:

Hogyan értethetném meg vele hogy csak az első a rossz?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel először akartuk csinálni,minden jó volt full csöndben vetkőztettük egymást nagyon érzéki volt meg minden és mivel még szűz így a dolog nehezebbnek bizonyult 1 bizonyos idő szenvedés után (értem ezalatt,nyugtatgatás,1 kisebb ujjazás) bedugtam neki 1 centire és elkezdett nyöszörögni és mondta hogy fáj,kivettem smárolgattunk 1 sort,megint meg akartam próbálni de már úgy összerándult szegény hogy még a lyukat se találtam volna meg... + kezét is odahelyezte és mondta hogy nagyon fáj szeretné ha máskor próbálnánk meg mert nagyon elment a kedve ettől a fájdalomtól,mondtam rendben...

Hogyan értethetném meg vele ? :S Vagy segíthetnék neki ?



2013. febr. 23. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

az első se lesz rossz, de ugyanúgy lehet neki a 10. is rossz.


az van itt valójában, hogy ő még egyáltalán nem szeretné ezt az egészet.

2013. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az h az első kinek mennyire fáj az egyéntől függ. Valakinek nagyon fáj van akinek kicsit van akinek semennyire. Próbáld úgy csinálni h ne nagyon vegye észre. Közbe próbáld meg le smárolni, simogatni stb.
2013. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ne győzködjétek egymást, igyatok meg egy nagy üveg Kalinkát, oszt hadd szóljon!
2013. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használjatok síkosítót.
2013. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem áll készen. Légy vele türelmes , szerintem ne erőltesd ha akarni fogja akkor úgyis megfog történni.
2013. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem sem áll készen. Hagyd,majd ha úgy gondolja közeledni fog hozzád. Ha mégsem az egyik előttem szólót osztom: Kalinka ;)
2013. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!