Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen menő elveszteni?

15 évesen menő elveszteni?

Figyelt kérdés
Ismerősöm (15/f) azzal dicsekszik, hogy ő már mindent tud a szexről és már rég elvesztette. Két nyitott kapcsolatban van benne egyszerre és mindkét lánnyal aktív szexuális életet folytat. Azt is mondta, hogy ő egy óra húsz percig volt együtt egy lánnyal (, ami szerintem lehetetlen) Mindig mondogatja nekem, hogy gáz vagyok, mert most szilveszterkor vesztettem el a csókszüzességem. 14/l

2013. febr. 22. 19:13
1 2 3
 21/25 szamo77db ***** válasza:

Egyáltalán nem menő! Hülyeség, ostobaság. Ráér mondani,

neked azért van két füled, hogy egyiken be, másikon ki!

És mehet a fenébe. Te nem vagy gáz! Ő igen. Majd azzal

veszítsd el, akivel nagyon szeretitek egymást és együtt

akarjátok leélni az életeteket!

2013. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Csókszüzesség...szakadok:DD
2013. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
15 éves kölyök mindent tud a szexről? Rég nevettem ilyen jót, hagyd csak ha annyi esze van hogy ezzel dicsekszik inkább szánni kéne. Ha meg nyitott kapcsolatba van gondolom nem szerelmes érzelemmentesen kicsit más szexelni. 1 óra 20 perc meg relatív kinél mennyi a sok, nálunk attól a minimum is több...
2013. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
14-15 évesen nem normális szexuális életet,élni,ne foglalkozz az ilyen kijelentésekkel,hogy gáz vagy mert szűz vagy,hidd el sokkal becsülendőbb szűz vagy még 3-4-5 évig vagy tovább amíg nem találod meg a szerelmet,csak ne gyerekként szexelj
2013. febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Az előttem hozzászólók mindent leírtak! Ez gáz, és ilyen egyszerűen NINCS! Csak fel akar vágni a nagy semmire!

22/L

2013. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!