Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen menő elveszteni?

15 évesen menő elveszteni?

Figyelt kérdés
Ismerősöm (15/f) azzal dicsekszik, hogy ő már mindent tud a szexről és már rég elvesztette. Két nyitott kapcsolatban van benne egyszerre és mindkét lánnyal aktív szexuális életet folytat. Azt is mondta, hogy ő egy óra húsz percig volt együtt egy lánnyal (, ami szerintem lehetetlen) Mindig mondogatja nekem, hogy gáz vagyok, mert most szilveszterkor vesztettem el a csókszüzességem. 14/l

2013. febr. 22. 19:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Bocsi, félreértettél. Nem rád értettem. Ő a r*banc, amiért ezzel dicsekszik. Meg sajnos egyre több olyan van. Téged tartalak normálisnak. :)
2013. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igen, de az illető fiú :D Bár olyannal is találkoztam már, aki 14 évesen csak úgy akarja elveszteni, mert szerelemből nem az igazi.
2013. febr. 22. 19:23
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
Jó... bocsánat, elb*sztam, nem láttam, hogy fiú. :D Bocsi, mentségemre szólva, 9 óra munka után kicsit a figyelmem már lankad...
2013. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Semmi baj :)
2013. febr. 22. 19:26
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lehet magára, 25 évesen már fel se fog állni neki, avagy amilyen f@sz teherbejt 3-4 lányt és az egész fizetését gyerektartásra fogja költeni.
2013. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A #7 valaszolo linkjeben mindent megtalalsz csak kell az az IQ szint aranyom ;)
2013. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%

Először gondoltam írok egy privit, hogy megint elmondjam egy újabb tininek, hogy kellene ennek működnie... De az igazság az, hogy már belefáradtam.


Ha valaki értelmileg csak eddig jutott el 14 éves korára, akkor ez van. Inkább nem mondok már semmit, mert úgyse lenne értelme...


Csináld azt, ami neked tetszik, úgyis az a vége, akárki akármit mond. Majd a saját bőrödön megtapasztalod, hogy ha valamit elcsesztél. Csak ne gyere vissza ide, hogy minden pasi ilyen meg olyan...

24/F

2013. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Gáz a srác. 15/L
2013. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Elveszíteni (vagy épp szűznek lenni) nem gáz, dicsekedni vele viszont nagyon. Égesd be valahogy a srácot, akkor majd visszavesz az arcából.
2013. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 kovpet ***** válasza:

Ismerem a srácot, tényleg nagyon aktív szexuális téren. Nekem is megvolt.

62/f

:)


Amúgy szerintem kamuzik, hogy menőnek hidd és besummanthassa neked a brokit :) Ezért is mondja, hogy már el kellene vesztened. Gondolom fel is ajánlaná a segítséget egyből, ha úgy döntesz :)

2013. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!