Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem el a barátnőm...

Hogyan vegyem el a barátnőm szüzességét h az neki minnél kevésbé fájjon?

Figyelt kérdés
ki legyen felül????? köszönöm í válaszokat 16/f
2009. szept. 8. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, van akinek fáj van akinek nem fáj az első, van akinek az a jó ha irányíthat felülről van akinek az hogy alul van és nem kell még arra is figyelnie. :D Ez aztán segítség a javából tudom, de msot csak ennyit tudtam.
2009. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%
Hát mindenképp a pasinak kellene felül lenni első alkalommal,mert gondolj bele ha ő van felül és bele kell ülnie az milyen fájdalmas..nem úgy, mintha nyugodtan te dugnád be.Először ujjazd,tágítsd egy-majd két ujjal,legyen minél nedvesebb.Próbálj meg behatolni,ha nagyon fáj neki akkor vagy próbálj kicsiket befelé tolni,vagy van mikor talán jobb megoldás ha gyorsan erősen behatolsz,addig fáj neki csak,hamarabb túlesik rajta..majd kérdezgesd közbe tőle,hogy fáj-e hogy csináld..
2009. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Hááát én szerintem te még fiatal vagy ehhez. Főleg ha a barátnőd még nálad is fiatalabb.

Nem pózfüggő, nem korfüggő, hanem egyén függő. Lehet hogy akármilyen óvatos leszel fájni fog neki.

2009. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom..én két barátnőmnek is vettem már el.egyiknek nagyon fájt másiknak egyáltalán nem..
2009. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Te legyél fölül,legyél figyelmes,óvatosan próbáld berakni,közbe kérdezgesd h fáj-e neki,ha fáj akkor ne rakd beljebb,szüneteltesd kicsit,aztán mehet tovább.:)
2009. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

jobb ha a csaj van felül mert ha neki kellbeleülnie az nagyon fáj elsőre...:S

jobb ha te vagy felül

előtte újazd meg...

sok sikert:)

2009. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
kérd el tőle sms-ben
2009. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

13.54:

te akkora barom vagy!

2010. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!