Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki hogy ha egy...

Bombalomba kérdése:

Szerintetek ciki hogy ha egy 35 éves ember még szűz? Mert én nem vagyok 35 csak úgy kérdezem.

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Informatikus?

Jó mentség. Én meg villamosmérnöknek tanulok. A barátnőm meg informatikus lesz, ha egyszer lediplomázik. De mondok valamit, mindkét infós szobatársamnak van barátnője.

Szimpla sztereotípia.


Magányos jogász is biztos van.

2013. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

És igen, már ciki.

A tízes évek közepéig túlesnek rajta a nagymenők(13-16), a tízes évek közepe után a szerencsés átlagosok (16-18), a tízes évek végén, húszas évek elején a kevésbé szerencsés átlagosok (18-23).

Ha hármassal kezdődik az életkorod, ott már baj van.

2013. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És soha a rondák......
2013. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Magányos jogász is biztos van."


Van...

2013. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hát... ez akkor "ciki", ha az a bizonyos valaki hirdeti, és erről kérdezgeti a mások véleményét. Mert hogy mások nem szoktak az ilyen kérdésekhez mélységes megértéssel és együttérzéssel viszonyulni szerény meglátásom szerint. Szóval, nem kell mindent közzétenni. Van, amit nem kötünk mások orrára... még név nélkül sem. Mert sokaknak lesz valami véleménye... ami nem biztos, hogy tetszeni fog.


Saját véleményem: senkinek semmi köze hozzá.

2013. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!