Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minden lánynak vérzik ha...

Minden lánynak vérzik ha átszakad a szűzhártyája vagy egyénfüggő?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek. Nekem sem vérzett.
2013. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyénfüggő. Nekem sem vérzett.
2013. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1) Néha megtörténik, hogy a szűzhártya elszakad anélkül, hogy az ember szexuális kontaktusban kerülne, például miközben megcsinálja a spárgát.

2) Az is megtörténhet, hogy az első szexuális kontaktusnál a szűzhártya nem szakad ki.

2013. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a 15F és 25F mióta tartoznak a "lányok" kategóriájában.
2013. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, akinek el sem szakad, tehát nem is vérzik
2013. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem elsőre szakadt be, pedig nagy farok volt bennem. Már nem tudom hanyadszorra de nem elsőre az biztos, de vérzett, viszont csak nagyon kicsit, csak kis 1 csepp vér volt ami egyből el is tűnt, tehát ez nem igaz h véres lesz a lepedő meg minden.
2013. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én egyszer sem véreztem szex közben

nem tudom,ha jól emlékszem a svédeknél nevezték át a szűzhártyát szűz pántnak,ehhez ki is találtak egy szép történetet hogy miért jobb az új elnevezése,elvileg azért találták ki mert sok lányt azzal vádoltak hogy nem is voltak szüzek mert nem véreztek szex közben,bár azt nem értem hogy az elnevezés ezen mit változtat

2013. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!