Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szex után felöltöztök vagy...

Szex után felöltöztök vagy még meztelenkedtek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 10:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Általában meztelenkedek. A párom szokott magára kapni valamit, mert nem szeret pucéran aludni.
2013. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Még most veszem észre, hogy rossz kategóriába írtam a kérdést. A szexualitás rovatba akartam tenni.
2013. jan. 18. 13:53
 13/23 anonim ***** válasza:
Nálunk ez változó, ha már hideg van mivel éjjel nem fűtünk (fatüzelés) Akkor felöltözünk mert a takarónk nem valami vastag:S De amikor nincs olyan hideg akkor meztelenül alszunk összebújva, de nem úgy kelünk fel hanem, én az ágy másik felében vagyok, meg a barátnőm is. Nem tudjuk miért nem jöttünk rá, nagyon ritkán van az amikor összebújva ébredünk.
2013. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 spityeg válasza:
Tavasszal nyáron alapból csak gatya van rajtam, Télen vagy maradok az ágyban:)
2013. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
7%

Ha sz@rtál rögtön lehúzod vagy még nézegeted és ezt még letolt gatyával teszed vagy már felhúzottal ???


Kis huncut ! A posid ne felejtsd kitörölni !!! XD


Ha a szomszédod a saját kertjében télen a fatetején hágja meg az asszonyát vasárnap déli harangszónál , akkor TE is ???

2013. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%
Szex után felöltözöm, és hazamegyek a nejemhez.
2013. jan. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 fekete44 válasza:

A 12. számú válaszolónak: Azért nem ébredtek összebújva, mert 30 percenként fordulsz egyet álmodban, vagy legalábbis megmozdulsz. Ha nem így lenne, akkor mindened elzsibbadna reggelre, durvább esetben szövetelhalás is lehet.

És hogy az igazi kérdésre válaszoljak: Változó nálunk is, ha nem sietünk akkor nem öltözünk fel egyből.

2013. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 fekete44 válasza:
Akarom mondani 13mas számú
2013. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Felöltözök mert én sem szeretek csupaszon lenni
2013. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én nem mozgok, mert sokszor ébredek zsibbadva. Szövetelhalás még nem volt ;-)


Egyébként nálunk is vegyes a dolog; én személy szerint jobb' szeretem, ha nem veszünk fel semmit. Olyan kevés ideje van az embernek érezni a másik bőrét, minek épp akkor megfosztani magunkat ettől, amikor nyugodtan megtehetjük?

2013. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!