Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire számítsak első szexnél?...

Mire számítsak első szexnél? Kb meddig fogja bírni a barátom? Mindketten szüzek vagyunk.16/L

Figyelt kérdés
A barátom 17 éves.

2013. jan. 12. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hozzáérsz és elmegy mint a gyors!
2013. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 seres dávid válasza:
max 1 perc de minél többször csináljátok annál tovább bírja
2013. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

gumi nekem szoritotta a tököm az elsőnél

2. jobb volt mert már nagyobb gumit vettem

2013. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Figyelj. Én is nemrég vesztettem el a szüzességem es mi is mindketten szüzek voltunk mèg. Nem volt hosszu viszont NAGYON élveztem :-). ez leginkább azon mulik,h a párod mennyire figyel oda rád :-) nem kell ettol felni en is feltem es latod jo elmenyeim vannak :) nyugodj meg es add at magad az erzeseidnek .:-)
2013. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy kicsit várhatnátok magával a közösüléssel. Sima petting , kézzel az még oké, de ne feküdjetek le, elég fiatalok és tapasztalatlanok vagytok még, egy vagy két év simán beleférne, ennyi idő alatt megismeritek egymást.


Egyébként az első alkalommal biztosan nem fogja sokáig bírni a barátod, bár neked is jó lesz, - amikor majd abbahagyja...legalábbis az első közösüléseknél

2013. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!