Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves vagyok és még szűz!...

23 éves vagyok és még szűz! Mit tanácsolnátok nekem?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány jóképünek tart és nem értik hogy miért nem sikerült még ágybafektetnem egy nőt se:(( Ja és nem vagyok HOMO még mielött bárki is megkrédezné csak egyszerüen elcsszem midnig a lehetőségeket!! MOstanába meg már sajnos feszült vagyok ha egy idegen lánnyal beszélgetek és sokszor leblokkolok! :/
2013. jan. 11. 20:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nincs elég önbizalmad. Ezt a lányok annyira észreveszik, hogy az hihetetlen. Először magadat kell szeretni, hogy tudj valaki mást és valaki más tudjon téged. Másrészt szerintem a legfontosabb, hogy jó dumád legyen. Meg tudj nevettetni egy lányt. Sok sikert! :)
2013. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van, itt is. Csak mondjuk nekem nem az Az elsődleges célom, hogy a szüzességemet el veszitsem. Hanem egy barátnő.De folyamatosan megtalálnak a szex kapcsolatosok, és kb egy világ dől össze bennem minden egyes visszautasitással...
2013. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát látod ilyen a mi szerencsénk!! Mondjuk én is ugy vagyok vele hogy barátnőt szeretnék de az ugy nehezen fog menni hogy ha még nem voltunk nővel mert ezért vagyunk fezsültek amikor arra kerül a sor ohgy esetleg ismerkedni tudjunk :/
2013. jan. 11. 21:16
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát igen, elég rossz érzés amikor azt mondja, hogy már a X. pasija lennék. :O

Egy kicsit érzem magam inkompentensnek a témában.

2013. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem magasztalnád ennyire fel a csajokat, hanem egyenlő partnernek tekintenéd akkor nem lenne min idegeskedned. Ha randizik veled akkor miért aggódsz azon hogy tetszel e neki, hisz abban a pillanatban téged választott vagyis tetszel neki?!


Idegen lányokban meg a megismerkedés lehetőségét kell látni és nem a potenciális szexpartnert, és akkor nem lesz gondod.


Azért blokkolsz le mert azon jár közben az agyad hogy el ne csessz valamit! A csaj megérzi hogy te úgy ugrálsz ahogy ő fütyül, és ez sok csajnak nem jön be. Nekik Férfi kell, annak meg az első tulajdonsága az hogy határozott, és ő irányít!


Agyban kell átállni, nem mindenhol a p*ncit látni, és akkor menni fog a csajozás is.

2013. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
amelyik csajszi meg azért "dob" mert jaj szűz vagy, azt helyettem is küldd el a jó k*va anyjába!
2013. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ha megkérdezik kamuzz, ennyi a nagy varázslat.


am.


1. brian tracy phoenix szeminárium

2. PUA könyvek

3. testépítés


4. siker

2013. jan. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!