Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak szerintem hangzik már...

Csak szerintem hangzik már fájóan bárgyún az "elvesztettem", "elvette" a szüzességemet kifejezések?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. Nyilván valahogyan ki kell magunkat fejezni, de ez - számomra - annyira bárgyún hangzik. Mégis mit lehet ezen ELVESZÍTENI vagy ELVENNI??? Megtörténik, amikor megtörténik, ott és akivel kell, senki nem vesz és nem veszít el semmit. Vagy csak engem zavar ez a szóhasználat?


Mindig jót nevetek magamban, ha ezt az elveszítősdit meghallom.


A legjobb, mikor ilyesmit olvas az ember: "azt akarom, hogy x,y VEGYE EL..." Mit vegyen el?? A könyvet a polcról? :D


2013. jan. 10. 23:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5%
A megszabadulás a szűzességtől,felszabadulás a szűzesség alól szerintem helyesebb kifejezések lennének.A szűzesség 18 felett már teher.
2013. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor mondj jobb szót rá... :)
2013. jan. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fejnélküli! Te ebben úgyis profi vagy, még árultad is itt a szüzességedet...
2013. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

De nem kelt el... szóval még megvan.


Lezártam az aukciót de nem szállítottam az árut, muhahah!

2013. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért csinálják mert erre élveznek el. Én már rájöttem erre.
2013. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Még is, hogy kellene szerinted mondani?

Már bocsi, de a magyar nyelv épp, ezért is szép, mert a szavaknak több jelentésük van, több féle módon lehet értelmezni/használni őket.

És bizonyos értelembe elvesztette vki valóban a szüzességét, mert addig volt, és utána soha többé nem lesz már az...nem csinálható vissza stb. Miért ne veszítené ezzel el??? Ááá, nem is értelek...!

Egy szó, mint száz, ha egyszer együtt voltál vkivel szűzként, utána már soha többé nem leszel szűz, ergo "elvesztetted".

2013. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!