Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves vagyok és szüz nem is...

22 éves vagyok és szüz nem is a szex hanem kapcsolat hiányzik?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy minden és mindenki annyira jó vagy szép amennyire a környezet annak tartja.


Én szép vagyok (irigyelnek) ha létezik egyszerre sármos és barátságos arc akkor az az enyém edzek kocka has kigyúrt felsőtest adott.

Az a típus vagyok akit ha valaki meglát egyből barátkozni akar vele ki így-ki úgy jó is ez ám de ép olyan ez mint a túlzott hírnév örítő pl: felszállok a vonatra de még van üres 4es hely mindenki mellém akar ülni és nem hagynak békén ha öreg akkor jaj de aranyos vagy mi volt az iskolába vagy dolgozol már jaj segítenél a csomagokat... Ha korom beli fiu merre lax láttalak a multkor vagy épen még nem is láttalak...ZZZZZ eközben az összes nő 15-30ves korig velem szemez... ez így megy 10-15éve, én ez alatt bunkó és elviselhetetlen lettem csak megyek nem nézelődök esélyt nem adok senkinek az ismerkedésre mert megörítettek az évek alatt de most kellene valaki nem is a sex hiányzik hanem a társ.

Most gondolnátok felszedek egy modelt oszt jocakát nade ugye én jó ideje sz@roka világba így az ilyen, dolgok engem nem érdekelnek, hogy pláza, mozi, disco, facebook, szlengekben beszélés, mások kibeszélése, tv, kertiparty, ivás, drogozás..stb na hát kb az összes embert ezek éltetik dolgoznak iskolába járnak alszanak és ezek valamelyike vagy mind a hobbijuk így nincs közös témám senkivel ez az egyik. Másik sexbe ugye nincs tapasztalatom és mivel engem egy metrózás alatt kb 20an akarnak "felszedni" ezért ugyan tudok válogatni de csak az extra jók jöhetnek szóba akik a 0 tudásra mit ne mondjak igencsak rácsodálkoznának engem látva, ami roppant égő lenne...

Szeretni akarok nem sexelni tehát gyakoroljak csúnya lányokon vagy prostikon megoldás nem nyerő és még akkor mindig ott lenne az közös téma.


Ötlet?


Képet még a kislábamulyáról se!!!



2012. dec. 29. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Öregem, a te legnagyobb problémád az, hogy iszonyatosan el vagy szállva magadtól, és olyan egoizmussal rendelkezel, ami mellett nem csodálkozom őszintén szólva, hogy nincs kapcsolatod...
2012. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Vicc :D
2012. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Így az is maradsz.Nem hogy örülnél neki te fsz.
2012. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

22 éves vagy és 10-15 éve ez megy??? Mondj valakit aki ezt beveszi... XD

A másik, most fiú vagy vagy lány?? Mert az engem akarnak felszedni dumából inkább lánynak gondolna az ember... Viszont a menjek prostihoz szájtépés meg inkább pasira vall.

No meg az is inkább a női nemre utal, hogy nem a szex érdekel, inkább a kapcsolat... De megsúgom ezt a nők is csak azért mondják, hogy megkapják a szexet. Szóval bármilyen nemű is légy, ezzel a dumával nem szedsz fel senkit... XD

2012. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gondolom a nyelvtan tanár nem akart veled barátkozni!
2012. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi az a kislábamuly? :)
2012. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ez jutott még eszembe erről: [link]
2012. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kockahas, izmos felsőtest. <-- itt arra gondolsz mint amit nap mint nap látni fészbukkon hogy 40kg-os kis szar gyerek feszítenek a kockahasukkal amit 2hét felüléssel értek el mert gebe szarok? :D Amúgy meg, ha ennyire álompasi vagy, már rég becsajoztál volna, ugyan mááár :D Még a szexéhes csajok is eljátszották volna hogy ő nekik a kapcsolat számít csak hogy betedd nekik. Kamu vagy baszod xd
2012. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
barátkozz inkább a magyar nyelvtan tanároddal, te gyökér k*csög.
2012. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gondokkal küzdök, végül rájöttem, hogy nők közül egyik sem méltó hozzám, férfiak közül pedig csak Chuck Norris. Azóta ő mossa az alsógatyáim.
2012. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!