Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a húgomat, hogy várjanak még az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Még csak 15 évesek a barátjával, és még csak pár hónapja ismerik egymást. Teljesen be vannak gerjedve, és bár még semmi konkrétum nem történt, már rá vannak teljesen indulva a szexre. Félek, hogy egyszer csak elragadtatják magukat, és megtörténik mindenféle előkészület nélkül. Mit tehetnék, hogy átgondolják a dolgot?
2012. dec. 27. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem világosítsd fel szexuális téren, felhívni a figyelmet a védekezésre, DE! ne akadályozd meg :) ha le akarnak feküdni, hadd történjen meg
2012. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell átgondolni, természetes ilyen korban. Annak örülj, hogy komoly kapcsolatban akarja elvesziteni, és nem holmi jött ment fiuval egy buliban. Én a helyedben, vennék nekik gumit, és adnék egy tájékoztatót hozzá.
2012. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én azért kétségbe vagyok esve. Mivel sem hozzánk sem a fiúhoz nem mehetnek, már olyanon gondolkodnak, hogy valami parkban csinálják. :-( Hát miért teszik ezt velünk? Ha legalább pár hónapja járnának, meg ismernénk a fiút, meg a fiú szülei a húgomat, akkor még csak, csak, de így... Pár hónapja még teljesen hidegen hagyták a fiúk, most meg kitört belőle valami elemi ösztön.
2012. dec. 27. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igen... én személy szerint komolyan elbeszélgetnék velük. Nem tiltásképpen, inkább csak feltérképezném a helyzetet, hogy mennyire vannak tiszában a nemi élettel járó dolgokkal. Mindenesetre még ha tudatában is vannak azzal, hogy mit csinálnak, akkor is próbálnám rábírni őket, hogy várjanak azért még vele, a saját érdekükben. Próbálj meg barátilag közeledni feléjük ebben a témában, ne kioktatólag, ne akard megmondani, hogy ezt ne csinálják, inkább beszélgess el velük normálisan, és hallgasd meg az ő véleményüket is mindenről.
2012. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azt azért jó lenne tudni, hogy pontosan mióta vannak együtt és ha már annyira nem lehet lebeszélni őket a dologról, akkor miért nem mehetnek egyik félhez sem...
2012. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan helyretenném,még nem is ismerik egymást,ott a tojáshéj a fenekükön de már szexelnének,mond el a húgodnak a következményeket,azt hogy ez nem így működik,hogy terhes is lehet védekezés mellett,hogy gyerekkapcsolatba pontosan azért nincs helye,mert még nem elég érettek,és mert ne úgy kezdjék a kapcsolatot hogy rögtön a közepébe vágnak,próbáld meg észérvekkel,hogy legyen esze és tartása.
2012. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!