Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, ha 18 évesen...

Szerintetek gáz, ha 18 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Inkább az a gond, hogy eléggé internet/számítógépes játék függő lettem az utóbbi időben, még most karácsonykor is itt ülök. Nem szoktam társaságba járni(Azért vannak barátaim de ők is ilyen visszahúzódóak), már edzeni se, kb sehova. Ma is benn voltam a házban egész nap , ki se mozdultam anélkül, hogy észrevettem volna. Most vettem észbe, hogy elpazaroltam néhány évet az életemből. Még nem késő változtatni? Célnak tűztem ki, hogy 2013ig elvesztem a szüzességem, szerintetek sikerülni fog? 18f
2012. dec. 25. 21:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem kifejezetten célom pont 6 nap alatt elveszíteni. Hanem csak annyi, hogy elvben egy ilyen kocka lúzernek sikerülhet-e, ha feladja az eddigi antiszoc életét.
2012. dec. 25. 21:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát nem dicsőség, de nem is vagy elkésve. Sürgősen szerezz egy lányt, ha nem vagy nagyon balfék, akkor, ha nem is azonnal, de menni fog. Az időpontkitűzés szerintem jó ötlet, ha nem működik menjél prostihoz.
2012. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Az antiszociális életvitel feladása egyszerű döntést igényel.

Felállsz a gép mellől és emberek közé mész. Nem csetelsz, sms-ezel, telefonálsz, hanem személyesen találkozol velük és nagyjából ennyi.

18 ésen még semmi nem késő.

Az ilyen amerikai pités célokat meg nyugodtan felejtsd el. Ez nem így működik. Először anélkül is elég ügyetlen leszel, hogy még a nagy cél elérésén is görcsölnél.

2012. dec. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Taylor Smith válasza:
ahahahahah :,,,,DDDDD mekkora sz*r vagy :,,DDD dugasd meg magad Kiszel Tündével. ;)
2012. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Taylor Smith válasza:
Rudi te vagy az? xD
2012. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Taylor Smith válasza:
vagy Fecó? xD
2012. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!