Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, ha 18 évesen...

Szerintetek gáz, ha 18 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Inkább az a gond, hogy eléggé internet/számítógépes játék függő lettem az utóbbi időben, még most karácsonykor is itt ülök. Nem szoktam társaságba járni(Azért vannak barátaim de ők is ilyen visszahúzódóak), már edzeni se, kb sehova. Ma is benn voltam a házban egész nap , ki se mozdultam anélkül, hogy észrevettem volna. Most vettem észbe, hogy elpazaroltam néhány évet az életemből. Még nem késő változtatni? Célnak tűztem ki, hogy 2013ig elvesztem a szüzességem, szerintetek sikerülni fog? 18f
2012. dec. 25. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kicsi rá az esély:/

De ha pénz van:D

2012. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs pénz:(
2012. dec. 25. 21:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz, az esély pedig megvan rá, hogy sikerüljön!
2012. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Akkor normál úton kell csajozni,prosti kilőve :D


talán szilveszterkor lehet valaki,de az nem lesz az igazi menet:D Bár rám is rámférne..

2012. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2013-ig? Necces de nem lehetetlen.
2012. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
próbáld ki a fegyencedzést, otthon edzhetsz vele, amíg töltődik a wow addig lenyomsz 20 fekvőt meg ilyenek :) és ha edzel lesz önbizalmad és ha önbizalmad van lesz barátnőd is előbb utóbb :) csak tenni kell érte HAJRÁ! :D amúgy nem gáz de ne a szex legyen az elsődleges cél
2012. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hello kedves kérdező!

Először is kellemes ünnepeket. Másrészt nem kell ezt siettetni. A párom kiskora óta játék függő és mégis itt vagyok neki. És 18 évesek voltunk amikor egymásnak adtunk a szüzességünket.

Szóval ha nem az a célod hogy tényleg elveszd hanem odaadd valakinek akkor egyáltalán nem gáz!

2012. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elvileg a hozzálláson múlik az egész... Bár nem igazán értem hogyan, de ebben kb. minden "nagyobb" ember és útmutató egyetért.


Kérdéses csak az, hogy egy alap dolgot, hogyan lehet megváltozatni? Alapból el kellene hinni, hogy jól nézel ki, jó ember vagy, nem számít a pénz, a nők nem lélektelen ribancok, a világ szép... Aztán ezek után nem szabadna göcsörtösen vágyni utánuk, mert elvileg akkor jön össze a dolog, mikor nem vágyik rá az ember... Bár ez eléggé fuck logicnak tűnik nekem is, de elvileg így van.


Mondjuk elég fura egy dolog...

2012. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tehát jól értem: 6 napot adsz magadnak, vagy 1 év+6napot?
2012. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Hanariko ***** válasza:
sztm hülyeség ez a célkitűzés, mert ha nem sikerül, csak még jobban fusztrálni fog a szüzességed. Pedig sztm semmi gáz nincs ebben. Jó hogy fölismerted a problémád, következő lépésként tegyél ellene. Akár egy jó szilveszteri bulival, de ne azzal az elsődleges célzattal hogy elveszítsd a szüzességed.
2012. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!