Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk! Ti, hogy fogadnatok ha...

Fiuk! Ti, hogy fogadnatok ha megtudnatok, hogy a baratnotok meg szuz?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 08:53
1 2
 11/17 anonim válasza:
szólj nekem és megoldjuk persze ha jó csak akkor, mert egy vénasszony nem kéne :D
2012. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
csaj
2012. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

azért legyünk őszinték! fordított esetben se gond ez, mert nem egy olyan esetről tudok h az idősebb csajszi igenis baromira csípi ha fiatal srácnak ő veheti el és ő taníthatja ...

most nálunk az egyesületben pont két hasonlóról tudok, egy éppen 14 múlt srácra lecsapott egy 21 éves csajszi, tudom elég hihetetlen, aztán mégis (és a srác szűz, ezt biztosra tudom), aztán egy másik meg h a 17 éves srác rendszeresen kezelget egy 28 évest, és az meg a mennyekben van a gyönyörtől, állítólag neki simán megmondja h ilyen jó még senkivel se volt a sex (pedig férje van ám! :XD)

úgyhogy na, nem kell képmutatónak lenni, lányoknak is k izgi egy fiatal csákó ...

2012. dec. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
13: te egy szűz kisfiú lelkű huszonéves srác vagy.
2012. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 kovacspistivoktső válasza:
Én örülnék, én megfogadtam hogy csak a barátnőmmel fogom elveszíteni és csak olyan barátnőmmel aki szűz, szerintem ez egy jó dolog hogy egymásnak vesszük el:)nekem ez a véleményem de elég különbözők vagyunk:D
2012. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 KiSSuE válasza:
Én örültem neki hogy a barátnőm szűz volt. Két okból is: 1 Tudtam hogy én vagyok az első neki, 2 engem ért az a megtiszteltetés, hogy elvegyem neki.
2012. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki... azon túl, hogy nagyon izgalmas, imádom, ha valaki finom szűűűk :)
2012. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!