Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » LÁNYOK! Szerintetek égő egy...

LÁNYOK! Szerintetek égő egy 25 éves szűz fiú? Lányok válaszát várom!

Figyelt kérdés

Ciki, ha még nem vesztettem el, mert nem volt meg hozzá az ideális partner?


Nem rajongok az egy éjszakás lányokért, nem csak amiatt, hogy nemi betegségek, hanem mert nem akarok az éjszaka x.-ik lenni neki.

Valahogy én úgy gondolkozom, hogy szerelemből akarom megtenni, nem mert muszáj.


Szerintetek is lúzer az ilyen fiú? Csak komoly válaszokat várok!



2012. dec. 4. 23:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
81%

12:13-as, na neeeeee, te tényleg azt gondolod, hogy azért nem foglalkoznak veled a lányok, mert még szűz vagy? o_O Talán rád van írva? Azzal kezded az ismerkedést, hogy "Szia, szűz vagyok!"?

Más lehet a gond, de ezt jobban meg tudná mondani valaki olyan, aki jól ismer téged. Kérdezz meg valakit, aki nem fél a szemedbe mondani a hibáidat.

2013. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:

Ne haragudj tudom hogy csak lányok válaszát várod! De ha nem gond írok vagy kérdezek inkább .

A kóródból kiindulva gondolom nem hiszel már a mesékben ebből adódóan a szerelemben mért hiszel annyira mire jó ha nyálas vagy attól nem leszel jób pasi nem fognak jobban megbecsülni a nők hogy u de klassz ez a pasi nem teszik tűzbe érted a kezüket ezzel csak annyit érsz el hogy a kiéget csajoknak tökéletes pasi leszel mer ebből adódóan megbízható leszel de gondolom hogy azért atoll többnek tartod magad hogy egy olyan csajjal leállj akin már vagy tízen átmentek egyszerre az hogy meg találj egy veled egykorú szűz lányt kicsi az esély vagy ha mégis nem biztos hogy te fogsz kelleni neki gondold magad az ő helyébe kivel áll le előbb egy kisfiúval vagy egy férfival nem nehéz kitalálni egy nő azt akar ja hogy te irányíts nem csak az életben hanem az ágyban is amelyik meg nem annak valszeg nagyobb farka van mint neked és akkor kérdés hogy ki fektet meg kit és hogy kiből lesz a papucs szép dolog a szerelem csak épen kevés annyira elég hogy egymásra találjatok de arra nem hogy meg is tartasd !

Azok a lányok akik válaszolnak neked kérdezd már meg tőlük hogy voltak már pasival csalódtak már férfiba és könnyen meg kapod a választ hogy kinek is vagy tökéletes de a nyakamat teszem rá hogy 90% csak azért akar ilyen pasit mert megbízhatónak tűnsz , téged egy cseppet sem fog idegesíteni hogy összejössz majd egy olyan lánnyal akinek nem teleszel az első nem fog idegesíteni hogy túlkel tenned a többin mert úgy érzed hogy a nyomukba sem érsz szerelem csak addig lesz az első helyen amíg összejössz valakivel utána jön a neheze egyetértés egymás hülyeségeit elvisel ni meg szokni hogy nem tehetsz az amit akarsz néha szeretnél haverokkal lenni de ebből is gondod lesz mert akkor mindenki fontosabb mint ö ja az élet nem fenékig tejfel ! Szép dolog amit írtál hogy gyertya meg romantika mond ezt akkor ha egy hulla leszel munka után !

Nem piszkálni akarlak de az élet rövid és te elvesztegeted ne félj a csalódástól az egyetlen dolog ami igaz hogy a külső nem minden de más minden számi szóval ne csak a szerelem re támaszkodj mert az édes kevés és mert nem vagy már 16-éves ezért légy realista mit akarsz az élettől 50-évesen akarsz családot vagy mi mire vársz sültcsirkére amit majd oda vágnak eléd !

25f

2013. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Mcgalagony17 ***** válasza:
Szia! Szerintem nem gond, ha szerelemből akarod elveszteni a szüzességed, mert az első alkalom nagyon meghatározó, és a "Ki veszíti el előbb" versengést is megvetem. Ámbár nekem volt már dolgom 20-on felüli szűz pasival, és (többek között) a tapasztalatlansága miatt nem bírtam tovább vele 2 hétnél. De nincs okod elcsüggedni hiszen lehet találni olyan lányt, aki türelmes és nem elsőrangú nála a partner sok tapasztalata.
2013. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
.
2013. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 Béca ***** válasza:
Ne hallgass senkire, még rám se. Azért elmondom a véleményem. 26 éves vagyok, és egy hónappal ezelőtt vesztettem el a szüzességem egy 18 éves lánnyal. Nagyon szerelmesek vagyunk egymásba. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egyszer úgyis megtalálod a lányt akibe szerelmes leszel.
2013. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Ezt nevezem Béca! Őszintén gratulálok! :)
2013. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
100%
Én 21 éves lány vagyok és még szűz és rájöttem, hogy én sem tudok sem ilyesmit, hanem ennél sokkal kisebb dolgokat érzés nélkül csinálni. Nem mindenki "robot" aki egy buliban mindjárt smárol vagy lefekszik valakivel. Én is gondolkoztam már azon, hogy ciki-e ez a helyzet, és arra jutottam, hogy az emberek annak tartják aminek, úgyis ez van és úgysem tudom eltitkolni az előtt, aki a barátom lesz. Majd ha eljön az a férfi, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok és úgy szeret majd meg azzal lefekszek. Ha kiderülne, hogy az illető szűz én személy szerint még örülnék is neki, mert így én is úgy érezném magam, hogy neki én vagyok az egyetlen és kevésbé izgulnék én is azon, hogy én mennyit tudok nyújtani neki annyi tapasztalt nő után.
2013. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Béca ***** válasza:
79%
Utolsó válaszoló: bárcsak minden lány így gondolkodna.
2013. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Én 15 voltam. Most nem az, hogy gáz, de 25 éves korodra csak összehozhattál volna egy buxát magadnak. viszont érthetőek az álláspontjaid.
2013. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdező, te még mindig jobb pozícióban vagy, mint én. :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4178..

2013. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!