Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14/l Szűz vagyok de van...

14/l Szűz vagyok de van barátom én szeretném neki oda adni magam ő 16/f ciki lenne?

Figyelt kérdés
Én is szeretném meg ő is, de én néha elgondolkodom rajta érdemes lenne-e. 5-6 hónapja vagyunk együtt szeret és türelmes másra rá se nézne. Anyummal beszéltem ő neki nem tetszik de a válasza az volt én döntésem. Szerintetek ciki?

2012. nov. 27. 20:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha szeret, tud várni akár 1-2 évet is. Ne add oda neki magad az első szóra! Tedd próbára, hogy tényleg képes-e várni Rád és nem csak a tested kell neki! Egyébként fiú vagyok.
2012. nov. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem ártana még várni vele egy pár hónapot, de ez lelki érettség függvénye.
2012. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
26%

Szerintem tök romantikus lenne ha az első évfordulótokon feküdnétek le. Ez csak egy tanács, amm meg várj még vele. :)

15/F

2012. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%

Én 14 éves koromban azt hittem, hogy fel vagyok készülve az elsô alkalomra. Tényleg azt gondoltam, hogy komolyabb vagyok a többieknél (ez pár kivétellel igaz is volt), és teljesen kész vagyok már "rá". Most így évek múltán rájöttem, hogy nem voltam rá kész, és örülök, hogy nem vesztettem el.

Remélem érted, hogy miért írtam ezt le. És persze azt tudom, hogy vannak fiatal lelkileg érett lányok, de szerintem te nem tartozol közéjük. Csak a kérdésedbôl is ítélve.

2012. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
60%
Én is azt mondom, várj vele! Ha szeret, akkor várni fog rád amíg te úgy érzed,hogy télleng ő a megfelelő személy és ez nem csak egy fellángolás, mert megbánhatod !
2012. dec. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Ha szeret úgy sem fog ott hagyni annyiért hogy nem teszed meg.. túl fiatal vagy te ehhez.. ráérsz még vele.
2012. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
A 11.28 07:35-ös vagyok. Az a baj, hogy a mai lányok, főleg a kamaszok nagyon könnyen bedőlnek a fiúknak, ha azt mondják nekik, hogy szeretik őket. Csakhogy ezt be is kell bizonyítani, és azzal is betudnák, ha nem akarnák az első adandó alkalommal ágyba vinni a lányokat. Ezért kéne a lányoknak húzni az időt minél tovább! Sokan a pettinget is nagyon könnyen engedik, és ez baj!
2012. dec. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Tudom hogy ez már egy régi kérdés, de ha tényleg bízol a pasidban, akkor nem hiszem hogy bármivel jobb lesz, attól hogy vártok... Tudom, mindenki azt javasolta h várj még sokat, de az min változtatna komolyan?!
2013. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
pl 14 éves fejletlen személyiségű,éretlen kislányról van szó,14 évesen nem farkat kéne fogdosni,meg azt játszani,hogy "komoly" kapcsolata van,hanem tanulni,barátnőzni,esetleg max csókig elmenni a nagy "szerelmével",és ha vár még 3-4 évet akkor semmit nem veszít ellenben azzal,ha most szét teszi a lábát,mert manapság ez a menő,és mert azt hiszi már nagylány ehhez
2013. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
1)varhatnal vele 2)Te tenyleg megkerdezted anyadat, hogy szexelhetsz-e 14 evesen?szerintem ez elobb cikibb,mint a szuzesseg elvesztese.
2013. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!