Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez nagyon gáz?

Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki,ha 13,5 évesen elvesztettem a szüzességemet? 13/L

2012. nov. 26. 05:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Azért menézném a szülők reakcióját hogy a 13,5 év körüli csaj odamegy hozzájuk és elmondja nekik hogy 13 és fél évésen vesztette el.
2012. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ciki, nem ciki (ciki), eleve még szervileg sem vagy elég érett hozzá, ennek lehetnek majd helyrehozhatatlan következményei. Nagy butaságot csináltál... Reméljük megúszod következmény nélkül...


Annak a 19F-nek, aki beinvitálta a kérdezőt meg megsúgom: törvény tiltja, hogy 18 év fölötti fiú 14 év alattival szexuális kapcsolatot létesítsen akár a lány belegyezésével is. 14-16 év között pedig csak beleegyezéssel engedélyezett (de megszívtad, ha a lány utólag letagadja...). Csak hogy kitérjek így minden kapcsolódó részletre.)


Bocs, ha ismételtem valamit, nem olvastam végig mind a négy oldalt.

2012. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!