Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Nektek mennyire fájt...

Lányok! Nektek mennyire fájt az első alkalom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább csak kicsit kellemetlen volt
2012. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem csak 1-2 percig fáj míg át nem szakította rendesen de utána már jobb volt
2012. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fájt, sőt nem is véreztem.


22/L

2012. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem
2012. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon és nagyon vérzett is. Sajnos nem a pár cseppes kategóriába is tartoztam. Ez anatómiai dolog is, van akinél rugalmasabb a szűzhártya, van akinél nem, vagy vastagabb, vékonyabb stb.
2012. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem pedig... hát én nagyon megszenvedtem vele, ugyanis volt a hüvelynyílásomnál egy olyan dolog, amitől nem fért be a hímvessző. többször próbálkoztunk, majd mikor a nőgyógyász megműtött volna, elszakadt. :D úgyhogy nemtudom vérzett-e vagy sem, azt nem éreztem mikor átszakad a szűzhártya...
2012. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt mintha a húgyhólyagomat nyomta volna meg. A hasfalam fájt! Nem véreztem,de az a kelemetlen érzésem volt amikor megtörtént meg utána 3napig,h pisilnem kell. És ha elmentem wcre jöttis rendesen. Sajnos ez most is elöfordul ha csináljuk. Nem tudom,h miért van ez!
2012. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!