Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha két ujjamat fel tudom...

Ha két ujjamat fel tudom dugni magamnak, akkor az azt jelenti, hogy be fog tudni férni majd egy pénisz is?

Figyelt kérdés
A 3 cm átmérőjű vibrátoromat viszont nem tudom feldugni magamnak. Túl szűk, nem fér be :( 16 éves vagyok ....
2012. okt. 21. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
16 évesen tanulj...
2012. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
atyaég...ez legyen a legnagyobb gondod...megjegyzem szerinted melyik pénisz két ujj vastag? Ha egy banán felfér...na akkor
2012. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Vibrátorom":D 16 évesen... Mégis honnan van, karácsonyra hozta a Jézuska?
2012. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ameddig az a vibri nem fér be addig ne reménykedj h egy pénisz befér :/
2012. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fér be?XD Hát olyan nincs:) A partneren múlik, hogy hogyan teszi be, de betudja tenni. Talán segítsek?XD Nem kell félned, de ne vibrátorral gyakorolj az igazira:)
2012. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen szűken soha az életben nem leszel képes szexelni, így legalább a tanulásra koncentrálhatsz...
2012. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy átlagos pénisz 4 cm vastag vagy még több, kislány. :D

De erre nem kell így készülni. Amíg szűz vagy, nem kéne vibrizned magadat egyáltalán. Pláne nem 16 évesen. Te jó ég, ennyi idősen még babáid legyenek, és azokkal játsszál, ne műfasszal!...

És nem kell félni. Majd ha ott tartotok, hogy a srácnak áll keményen, te pedig nedves vagy nagyon, annyira várod, hogy beléd helyezze, akkor egészen más lesz, és menni fog, meglátod. ;)

2012. okt. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem 12cm hosszú és 4-4,5cm átmérőjű. decemberben leszek 15 éves(15/f)

Szerintem tágítsad szépen,fokozatosan. Ami befér úgy hogy feszül egy kicsit, azt rakd be pl.:TV-zés közben.

2012. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell úgy tágítani, mint a füleden a lyukat! Ahogy írták, izgalmi állapottól függ, hogy mekkorára tud tágulni.
2014. okt. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!