Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szex után mit szoktatok csinálni?

Szex után mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ma este elvesztem a szüzességem.:) A szüleim nem lesznek itthon,csak későn jönnek,úgyhogy átjön a barátom (amúgy is át szokott jönni, de amikor itthon vannak anyáék, semmi ilyesmit nem csinálunk). Igazából a járásunk 5. hónapjára terveztem, de már nem bírunk várni...jövőhét utáni kedden lennénk 5 hónaposak:D Na mindegy, a lényeg hogy amikor "befejezitek" a szexet vagyis a pár mindkét felének megvolt az orgazmusa, meg minden, akkor utána mit csináltok? Mindketten szüzek vagyunk...nem akarok bénázni. Hogy utána meg ott fekszünk majd mindketten mint valami élettelen fadarabok,vagy nem is tudom...

Légyszi minél előbb írjatok Köszi!


2012. okt. 16. 15:53
1 2
 11/17 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem csak errezetek magatokat jol. Ennyi a lenyeg. Ne tervezz meg semmit, a szexben pont a spontan dolgok a legjobbak. Sok elojatek legyen neked ez nagyon fontos!
2012. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
én mindig elélvezek. 19/l :)
2012. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hát ha mindkettőtöknek ez az első, és ráadásul gondolo mmár szerelmesek vtok, akkor hirtelen még jobban fogjátok szeretni egymást a szex utáni időben:D szal vszínű h bújtok majd, nyálaztok csöpögtök stb... de ez így van rendjén.


de tleg ne akard megtervezni, cask ne görcsölj semmin, majd jön az

2012. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Remeljuk rendes a fiud, es nem jarsz ugy mint en, hogy az elso szex utan miutan o vegzett, felallt, atment az agy masik oldalara aludni. Hozzam sem ert, meg sem olelt,meg sem csokolt :(


Remeljuk te nem jarsz igy, hanem kedves lesz veled, es meg osszebujtok, pihentek.

Ne tervezd meg elore, jon majd ,magatol.


Sok sikert!

2012. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Na mi lett? Mit csináltatok?
2012. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem történt meg a dolog, ugyanis egy eszméletlen hülye félreértés miatt szakított velem a barátom még aznap este...:'(
2012. okt. 20. 16:33
 17/17 anonim ***** válasza:

Sajnalom!

de ha felreertes volt, tisztazzatok!

A kommunikacio a legfontosabb .

2012. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!