Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy 14évesen el szeretném veszíteni a szüzességem? Mert van egy barátom akivel szeretjük egymást és mindketten szeretnénk. Tudom hogy a korom nem ezt mutatja, de ugyérzem belsöleg, hogy kész vagyok rá!?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen még csak a csók megengedett,14 évesen még testileg sem vagy érett nem hogy érzelmileg és értelmileg.Az meg hogy szerelem,mindenkinek vannak gyerekszerelmei nekem is volt már oviban általánosban 14-15 évesen is mégsem szexeltem egyikkel sem sőt fel sem merült bennem inkább megvártam még elég érett leszek hozzá. Szerintem nem vagy kész rá,és fogalmad sincs mi az a szex.Várj még 3-4 évet a szexszel és a pettinggel foglaljátok el máshogy magatokat.
2012. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
71%
te érzed szerintem hogy készen állsz rá,ne érdekeljen már más véleménye,mint látod így is mindenki csak azt mondja korai.Én is 14 évesen veszítettem el a szüzességem és nem éreztem korainak..Szóval ahogy érzed:)
2012. okt. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Talán azért tette fel a kérdést, mert érdekli mások véleménye. Attól még, hogy te nem látod be, hogy korai volt, igen is az volt, majd rájössz, ha felnősz, és megtudod mi is az a szex. De oké, legyen. De akkor arra is legyen érett, hogy normálisan védekezik, elmegy rendszeresen nőgyógyászhoz, elmondja a szüleinek, és készüljön fel, hogy a srác igenis valószínűleg ott fogja hagyni. Ha ezekre is készen áll, hát hajrá, de a tapasztaltabbak szóltak előre, hogy hiba.
2012. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
13%
én 13 vagyok és tegnap majdnem elvesztettem a barátom már megujjazott nem tartom korainak :)
2012. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát gratulálok, 13 évesen büszke lehetsz magadra, remélem a barátod valami kutyaszaros kézzel turkált benned. :) Színvonal..
2012. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit mondanék neked kedves 13 éves lány, hogy itt tükröződött is a korod, hogy 13 évesen nem tartod korainak, majd ha fel nősz meg érted, hogy miért volt korai, óvodás fejjel nem is lehet érteni, de majd rá jössz.. :)
2012. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!