Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire szabad felizgatni 1...

Mennyire szabad felizgatni 1 szűz fiút az 1. alkalomkor, hogy ne menjen el hamar?

Figyelt kérdés
úgy néz ki, hogy nemsokára járni fogok 1 fiúval, aki még szűz. Én is az vagyok, bár nekem már volt előjáték élményem.Mindketten 23 évesek vagyunk. Vannak szép fehérnemű szetjeim (szexisek), meg harisnyakötőm, csak nem tudom, hogy ha majd az első alkalomra kerül a sor, akkora mennyire vethetném be ezeket. Félek, hogy így rövid lesz az első alkalom. Akinek már volt hasonló problémája, írjon. Köszi
2008. máj. 18. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az első menet tuti hogy kurva rövid lesz. :D mivel egyik srác se bírja soká! :) inkább apellálj a másodikra. és nyugodtan bevetheted mindezt:P
2008. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem az elsőnél ne vess be semmi fehérneműs trükköt. Magamról tudom, hogy az elsőt gyertyafénynél szerettük volna, de akkor nem is jött össze, mert tulsgosan fájt nekem. Legyetek önmagatok, ismerkedjetek egymással, ő biztos így is elmegy hamar, ha nem volt még semmi ilyen tapasztalata. Fokozatosan haladjatok, szerintem így is elég izgatot lesz.
2008. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én is szűz voltam, a barátom is.. és .. mondjuk úgy volt, hogy az első alkalommal véééletlenül elment (de tényleg) nekem pedig iszonyatosan fájt az első... tehát alig hagytam, ő meg kb. ilyen 3 "lökéstől" elment. Szóval nem tudom, lehet, h csak az új érzés miatt :)

VISZONT.. utána volt még 3 menet, amiben már egyáltalán nem ment el hamar.. :) persze minden úgy volt, ahogy lennie kellett, de még akkor is bírta negyed óráig simán.

Szóval ne aggódj, ha a legeslegelsőnél el is megy hamar, utána jön csak a ráadás, főleg ha fájni fog.

Nekem is meg volt előtte minden, épp csak az aktus nem, meg a szex nem, mert ugye szűz voltam, de így is nagyon fájt :S

A legeslegelső. Az utolsó már kifejezetten jó volt, még azon az éjszakán :)

2008. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, írjatok még:)!
2008. máj. 18. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel arra az esetre is, hogy még be se teszi már elmehet. Az első általában nem szokott sokáig tartani. A legszebb fehérneműidet inkább már akkor vedd elő, ha már jól megy a sex. Lényeg, hogy legyél vele türelmes, bele fog jönni.
2008. máj. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőnél egyből elmentem, miután bedugtam. A másodiknál is és még fájt is. A harmadiknál bírtam pár másodpercig, de már az elején éreztem, hogy el fogok menni. Majd csak a sokadik alkalomnál tart majd sokáig, ha gyakran csinálom. Ráadásul a szex után elég sokáig tart amíg úra rendesen áll. Pláne ha előtte hajnalig pettingeltünk. Túl jó odabent. Érdekes, hogy az orális szexnél meg egy óráig tart. Viszont az annyival élvezetesebb is.

Az elején nem kell sokat tenned azért hogy fölizgasd, de nagyon fontos, hogy föl tudd izgatni a barátodat, azután is, hogy már egyszer elment.

Szex után jobb, ha hamar felöltözöl, mert a tartós meztelenség már nem izgató. És nem a fehérneműdtől fog beindulni, hanem attól hogy vetkőztet. várjatok egy picit, és kíméld meg őt minden izgalomtól. Tereld el a figyelmét, mert a folyamatos izgatástól nem tud pihenni. Ne feledd, hogy az is izgatja amit veled csinál. Majd amikor már kipihente magát, kezdhetitek előről. :)

2008. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászóló nagyjából jól írta - de nem jó ötlet állandóan felöltözni. Elég akkor öltözni, ha közben kimész valahova. De be is lehet takaródzni.

A meztelenséget pedig nehéz megszokni... szerintem... :-)

Mindig izgató :-)

De természetesen megteheted, hogy nem izgatóan, hanem megnyugtató módon simogatod (teljes tenyérrel, lassan, nem kényes helyeken) - vagy bújsz össze vele. Csak úgy odabújsz, átkarolod és nem mocorogsz :-)

2008. máj. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút változó sztem, én már pár éve élek szexuális életet,a tinédzse rkorbol is kinőttme már,de ahoyg emlékszek az akkori barátom nem ment el túl hamar,sokáig birta.Az sem tragédia ha hamar elmegy,majd legközelebb tovább tart:)
2008. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hat en pl amikor eloszor csinaltam 20percig birtam kb. Masodik alkalommal mar sokkal tovabb. De lehet kesobb is olyan helyzet hogy tul hamar elmegy. Ez sokmindentol fugg.

16/f

2013. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!