Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex utáni probléma?...

Első szex utáni probléma? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szeptember eleje óta szedek fogamzásgátlót (rezia 24 + 4), szóval még az első levél se fogyott el belőle teljesen. Barátommal azonban 2 napja lefeküdtünk, nekem ez volt az első alkalom. Már az aktus után is véreztem, ami ugye természetes dolog a szűzhártya átrepedése miatt, de azóta is folyamatosan vérzek, és most már nem tudom eldönteni, hogy ez még mindig a szűzhártya miatti vérzés, vagy esetleg előbb jött meg a menstruációm (amit egyébként egy héttel későbbre vártam), mert a vérzés mennyisége egy menstruációhoz képest jóval kevesebb, viszont szerintem ahhoz képest több, mint amennyinek kellene lennie, ha átszakad a szűzhártya. Esetleg lehet, h a barátom túl durva volt, és most amiatt vérzek egy kicsit intenzívebben? Mennyi ideig normális, ha tart ez a vérzés? Vagy lehet, hogy csak azért jött meg korábban, mert még a szervezetem nem szokott hozzá a fogamzásgátlóhoz? Ebből származhat valamilyen problémám? Köszi előre is az értelmes válaszokat!!!!
2012. szept. 24. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár ezt a gyógyszert nem ismerem, de minden fogamzásgátló úgy működik, hogy megvonásos vérzésed lesz a szünetben, ami nem jöhet meg 1 héttel előbb, mialatt még szeded. Fáj is, vagy csak vérezgetsz? Jobb lenne felkeresni egy orvost, mert ha a barátod tényleg túl durva volt belső vérzésed is lehet.
2012. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos megsérülhettél, menj el a nőgyógyászhoz! Van hogy nagyon vastag a szűzhártya és a hüvely falára is ráterjed a repedés. Remélem minden rendben lesz. Bátorság! és minden jót!
2012. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!