Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg tetszem majd neki?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már egy ideje tervben van a szeretkezés, de kicsit szégyellős vagyok, nem vagyok túlságosan szexi, izmos Casanova, akire a legtöbb lány vágyik, és a barátnőm szeret így, ahogy vagyok, és próbál nyugtatni, de én mégis ideges vagyok, hogy esetleg nem tetszik neki majd, amit a ruha alatt "talál." Nem tudom, mit csinálnék akkor. Vékony vagyok, nincsenek kockáim, se szálkás izmaim, szerintem nem is vagyok vonzó, bár ő teljesen mást mond persze. Ő az egyetlen, akinek teljesen meg akarok felelni, de tényleg nem tudom, hogy nyugodhatnék meg.

2012. júl. 27. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Járj el gyúrni.Pár hónap alatt komoly eredményeket lehet elérni
2012. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondold magadban azt: Most megadom neki azt amire vágyik. Ha így állsz hozzá baj nem lehet.
2012. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, járj el edzeni, figyelj oda magadra, de első sorban ne érte tedd hanem magadért, mert ugye nem vagy megelégedve te sem magaddal, én is voltam így aztán később rájöttem hogy nem is igazán azért jó mert másnak tetszik, hanem magamnak amit látok. Az meg egy plusz jó hogy ő is örülni fog annak hogy odafigyelsz magadra, az elhivatottságot fogja látni benned.
2012. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nőként azt tudom mondani, hogy ha szeret nem fogja érdekelni. Az én barátom is elég 'szálkás' (még nálam is vékonyabb xD), de így is vonzódom hozzá, mert szeretem. Ne problémázz rajta. Ha nem tetszenél neki, mégis mért lenne veled?
2012. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha vékony vagy :D én mint lány aggódok ilyen helyzetekben, h nehogy már nagyobb darabnak tűnjek a másiknál, le kéne adnom stb... combom nem túl vastag a srácnak ://
2012. júl. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hanariko ***** válasza:

"barátnőm szeret így, ahogy vagyok"

Problem?

2012. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!