Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet valami betegségem?

Lehet valami betegségem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátom 20. Betette nekem egy kicsit a farkát, és azóta nagyon viszketek alul. Szerintetek komoly lehet? Már kezd elmúlni. De mennyi az esélye annak hogy elkapok valami halálos betegséget? Én mindigis féltem az ilyenektől..Nagyon félek most is. Létszíves segítsen valaki! Végülis kezd már elmúlni,de nem lehet tudni ugye soha. 7 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást.
2012. szept. 22. 09:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szex vedekezes nelkul orosz rulett bumm terhes vagy pedig csak egy kicsit tette be??? ebreszto ha dugni tudsz gondoskodjatok fog gatlasrol. Piros viszketes gombas fertozes a spermatol es szextol felborul a huvely ph ja Konnyen kezelheto menj el orvoshoz ja es ne szappannal mosakodj.Tovabba ovszer es tabletta ovstzer ved nemi betegsegek ellen gyogyszer pedig terhesseg ellen.
2012. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!