Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pasik,20 év feletti szűz...

Pasik,20 év feletti szűz lánynak adnátok esélyt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel külsőleg meg belsőleg is tetszik a lány, de megtudjátok, hogy még szűz. Lehet ez kizáró ok? Ha igen, miért? Azért kérdezem, mert velem egy pasi erre hivatkozva nem jött össze, úgy hogy korábban elvileg tetszettem neki. Azóta is nyomaszt ez a dolog, hogy tényleg ekkora "baj" lenne?
2012. szept. 18. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, sőt bizonyos értelemben ez még előny is, hisz én lehetek neki az első:) Engem nem riasztana, inkább még vonzana is. :)
2012. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én igen! Mivel én magam is szűz vagyok. Külön örülnék,ha egy szűz lánnyal veszíthetném el,mert így együtt merülnénk el a szex rejtelmeiben. Mindketten lazák lennénk,és élveznénk is,mert nem éreznénk cikinek,ha a másik is az.


Egyébként meg a csávó,egy pcs volt,már ne is haragudj,a szüzesség magánügy,sztem tökmind1,h most szűz e az illető vagy sem,ez csak egy hülye kifogás volt a részéről,örülj neki,h megszabadultál tőle!

2012. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én nagyon is örülnék neki ha a párom szűz lenne, nagyon jó lenne ha velem csinálná először. Ez egy ritka kincs, amit meg kell becsülni :)
2012. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Először azt mondják vonza őket, utána (amikor már megkaptak) meg otthagynak olyan ürüggyel, hogy nem vagy nekik elég jó. Tisztelet a kivételnek, én speciel igy jártam.
2012. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért nem mindenféle 20 év feletti lánynak adnék esélyt. Például egy nálam idősebb lánynak azért nem adnék esélyt, soha nem vonzódtam nálam idősebb lányokhoz.

21F

2012. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Baj? Miért lenne baj? Ezer oka lehet ennek, több ismerős is hasonló szituban volt, (van?)
2012. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gond.

ha szeretem és tartós kapcsolatot szeretnék, akkor nem érdekel, hogy hányan voltak előttem.

2012. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
adnánk,csak általában ők nem adnának esélyt nekünk:/
2012. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha egy lány szűz nem nagy baj, inkább erény.

Ha egy pasas marad szűz 20 éven túl, azt gáznak szokták tekinteni, mert a többség úgy gondolja, hogy azért maradt szűz, mert egy idióta.

2012. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Diavolino44 ***** válasza:

Ezt a kerdest miert kell minden heten feltenni?

Nem, nem baj h szuz vagy..

2012. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!