Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, ha még nem...

Szerintetek gáz, ha még nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha én 17-18 éves koromig nem akarom elveszíteni a szüzességem? Most 15 éves vagyok, a pasim 17. Szakítani fog velem, ha ezt megmondom?
2012. szept. 17. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

miért lenne gáz,ha akkor akarod elveszíteni?

ha a pasid nem érti meg,akkor elhagy.

De akkor nem is érdemel meg.Ha nem bír várni.

2012. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rs. ***** válasza:
Ha szeret, akkor nem szakít veled!:)
2012. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha ezért szakít akkor annyit is ér..
2012. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szakít ezért veled, akkor nem azért van veled, mert szeret, hanem azért, mert megunta a maszturbálást.

És nem, nem baj ha még van a világon becsületes lány.

2012. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szakítani fog, de ha nem akarod, akkor annyi. Amúgy ilyen korosztályban ezért kell minél kevesebb korkülönbség, mert 17 évesen neki már inkább aktuális a szex, mint neked, és gondolom, ezzel ő is így van!
2012. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dominik.ballo válasza:
Szerintem is ha ez miatt elhagy akkor nem is szeret igazából.
2012. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, akkor megérti. Nincs azzal semmi baj ha szűz akarsz maradni, Pláne ennyi idősen. Nekem is volt ilyen barátnőm, én szerettem, és tiszteletben tartottam amit kért. Aztán később pont emiatt hidegültünk el egymástól és végül szakítottunk is. Jobb ha tudod, te is ugyanezt kockáztatod meg ezzel.
2012. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!