Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akarnám tudni h ha a barátnőm...

Máté123456789 kérdése:

Akarnám tudni h ha a barátnőm szűz még de az én makkomon fitymámon volt ondó vagy előváladék és odaraktam a nemi szervéhez de nem dugtam be akkor lehet gyerek?

Figyelt kérdés
Kérem KOMOLY EMBEREK ÍRJANAK!
2012. szept. 15. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet sajna!
2012. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pfff... XD Kisgyerekek! Ha nem vagytok felvilágosítva h h születik a baba, akkor legalább neten nézzetek utána!!!

Nem hatoltál belé és még csak löketett se kapott a "cucc", szóval nem lehet!!... atyáááám...

2012. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te idióta!!! Nem érted, h nem lehet terhes! Nézz már utána, h h születik a kisbaba!!! Atya világ. Megkérdezhetem hány éves vagy te?
2012. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem reklám helye, de van egy eladó babakocsim. Írj privit, ha érdekel.
2012. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem cseréled el Moszkvicsra?
2012. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha hozzá ért a hüvelyéhez akkor sem ?
2012. szept. 15. 20:18
 7/11 anonim válasza:
Ilyen segghülyén én még recskázni sem mernék.
2012. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Húzzál már fel googlera, és nézd meg!!! Ha nem hatoltál beléé akkor esélye sincs rá!!!! Még ha rá is verted volna a nemi szervére akkor se lehet terhes!! Ennél érthetőbben már nem lehet elmagyarázni!!! Ha ebből nem érted,akkor én már nem tudom... Kérdezd meg anyádat, v apádat!
2012. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek megkönnyebűltem és az 1. kommentem az 1. válaszra értendő
2012. szept. 15. 20:24
 10/11 anonim ***** válasza:

"Kérdező! Húzzál már fel googlera, és nézd meg!!! Ha nem hatoltál beléé akkor esélye sincs rá!!!! Még ha rá is verted volna a nemi szervére akkor se lehet terhes!!"


Tévedsz... már sorry... És igen, tanultam biológiát...


Az esély valóban nagyon alacsony, talán 1:10.000-hez... de ha 10 ezer nőből ő az az egy, akkor ez neki 100%.


De nem egyenlő a nullával. ugyanis utána lehet még ujjazás, miegymás... tusoláskor is beljebb kerülhet akár, ha nagy vehemenciával ki akarja mosni magát... és a közhiedelemmel ellentétben a spermák elég jól bírják a vizet, és levegőn sem pusztulnak el pár perc alatt.


És arról sem szabad megfeledkezni, hogy az ilyen "kicsit hozzáér" után következik az, hogy "csak egy kicsit dugtam be", meg hogy "csak háromszor húzta ki-be" meg a "nem élvezett el bennem" és a " közvetlenül mensi után voltunk együtt".

2012. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!