Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor lesz "kényelmes" a szex?

Mikor lesz "kényelmes" a szex?

Figyelt kérdés

Pár napja voltam először együtt a barátommal, én szűz voltam ő nem. Pár csepp vérrel megúsztuk meg persze fájt, de gondoltam ez normális. Tegnap újra próbálkoztunk, teljesen váratlanul ért, hogy sokkal több vér volt, azt hittem először, hogy megjött, de nem. Pár óra múlva volt még egy menet, akkor viszont már egyáltalán nem véreztem, viszont fájt még ez is.


Az, hogy a 3. alkalomnál már nem véreztem, jelentheti azt, hogy már nem is fogok? Normális, hogy még mindig fáj kicsit, főleg az elején?


2012. szept. 13. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A párod, ha "normális" akkor nem szabadna annyira fájni, hogy itt kérdezed...
2012. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a pasi hibás

ha egy nő nem készül fel a szexre akkor is fájhat. Ha tudat alatt még nem kész a szexre vagy fél a szextől, esetleg nem bízik a barátjába... akkor fájni fog. Van hogy valakinek évekig fáj a behatolás, de ezek inkább a fenti okok játszanak közre.

2012. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elején vérezhet de mikor már elmúlik akkor már nem is fog :) és amint izgató lesz a barátod és élvezni fogod attol a perctől nem fog fájni:)
2012. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kényelmes az ágy.
2012. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!