Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan hogy elsőnek de...

Lovekiss kérdése:

Létezik olyan hogy elsőnek de még másodjára sem vették el a szűzeségem?

Figyelt kérdés

#szűzhartya.sűzeség
2012. szept. 12. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,ha egy teknősbékával próbálkoztál
2012. szept. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mókusgyilkos ***** válasza:

tuti h átszakadt a szűzhártyád az h fáj az első pár alkalom az más kérdés. feltételezem nem vártatok heteket a 2 kör között-> egész 1xűen még nem jöttél helyre teljesen így érzékeny vagy újra felsért.


+ morális értelembe így is úgyis elvesztetted és ha vki kérdi tőled akkor nem az érdekli h mi újság a szűzhártyáddal v h fáj-e hanem arra h voltál-e már pasival.

2012. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hmm.. hat igen de most voltam egy fiuval de nem fekudtunk le csak kezi munka volt ... es hat o mondta hogy te meg szuz vagy en meg mondom nem es o erre azt felelte hat peddig ott van ha nem hiszem nezem meg .. es tenyleg ott van es faj :S szoval nem ertem :S
2012. szept. 12. 01:45
 4/5 tony25 válasza:
gyengek voltak a partnereid edes:P
2012. szept. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem nagyjából a harmadik alkalommal szakadt el véglegesen a szűzhártyám és kb az első 5 alkalomig nagyon érzékeny is volt és fájt, szóval lehetséges, valószínűleg meg fogsz vele szenvedni :S de kitartás utána jó lesz
2012. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!