Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap veszitem el a szüzesege...

Holnap veszitem el a szüzesegem, tipeket kerek pls!?

Figyelt kérdés
Barátnőmel 5 hónapja vagyunk együt, holnapra terveztük be nálam... 18F 17L mind2 en szüzek vagyunk. Jha es sikosito nelkul lehet e csinálni h jo legyen
2012. febr. 2. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

van egy őrült ötletem!!

DUGJATOK

2012. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lecke kész van már?
2012. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 maricsuj13 válasza:
50%
mit kell eszt kiirni ? :D magbeszéltétek ,hogy basztok nem ? :D
2012. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet csinálni nélküle, gumit használjatok _mindenképp_, Durexet ajánlom. :) Kb ennyi, mindent bele, sok sikert! :)


23/F

2012. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a tippem az hogy, próbálkozatok, ha neki jó, neked is jó, akkor valamit jól csináltok..

Használjál óvszert, és elöször smároljatok vagy valami, készíts elö a pályát, ezzel azt értem hogy legyen nedves ott lent a csaj, mielött bele hatólsz.

2012. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát előtte egy kis petting, hogy felizguljon a csaj bár mindenki más mértékben nedvesedik de szerintem sikosító nem kell. Egyébként 18 éves létedre tudhatnál már annyit a szexről hogy ne kérdezgess ilyeneket. Minden esetre védekezzetek (és ne naptár módszerrel meg megszakítással)

A csajnak fájhat szóval beszéljétek meg hogy vagy először végig szenvedi és csinálod, vagy lovagló pózban úgy csinálja ahogy neki jól esik

2012. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
37%
Az a trükkje hogy bal kézzel elkezded simogatnia vállát,majd a nyakát,hirtelen egy kicsit megszorítod,erre ő két kézzel odakap,ekkor te a jobb kezeddel megfogod a farkad és tövig behatolsz.:)
2012. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor vágjatok bele, ha van nyugodt idő hozzá.


És nem jó eldönteni, hogy "na, holnap meglesz", hanem legyen úgy, hogy "eldöntöttük, hogy valamikor a közeljövőben..." így nincs egyikőtökön sem nyomás, hogy "de hát mára beszéltük meg, ma meg kell lennie".


Gondolom azért más ismeritek egymás testét valamennyire, ha nem, akkor még pettingeljetek egy darabig...

2012. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
a sikosító jó lesz egy kis análhoz
2012. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Skyrim letölt, úgyis most jött ki az új patch, mountol, telepít, crackel, patchel, aztán hajrá! Jó szórakozást!
2012. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!