Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A húgom 12 éves és van barátja...

A húgom 12 éves és van barátja abb: mit csináljak ezzel itt? /alul/

Figyelt kérdés

egyszer hamarabb jöttem haza mint ő,és a szüleim,így gondoltam,hogy majd kicsit rendet rakoka házban.

már csak az ő szobája volt hátra,de nem akartam nagyon igazi rendet tenn,mert tudom,hogy megharagudna érte,ha megtudná,hogy turkáltam a cuccaiban,és érthető,hisz az ő élete..de csak annyit csináltam,hogy a ruháit felszedtem a földről,kifordítotam,és bedobtam a szennyesbe.Amikor az egyik nadrágját fordítottam ki,kiesett a zsebéből egy csomag óvszer...de nem szóltam persze senkinek erről,szerintetek mit kéne tennem? Vagy inkább halgassam el?



2012. szept. 11. 16:48
1 2
 11/15 anonim válasza:
Örülj, hogy találtál valamit. Legalább "okosan hülye"...
2012. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
30%

én a helyedben megtartanám magamnak ezt a titkot arra az esetre ha valami rosszra fordulna kettőnk közt, akkor ezzel a titokkal lehet sakkban tartani, hogy elmondom anyának hogy te már 12 évesen b**ztál, amúgy meg kit érdekel az ő élete, mindenki ott b**sza el ahol tudja :D


20/F

2012. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem akkora tragédia. Az óvszer azt mutatja, hogy ha van is valami, akkor védekezik, ami sok felnőttről nem mondható el. A liliomtiprós hozzászólókat pedig ezzel a kérdéssel sokkolom: Honnan tudod hogy a fiú nem 13 éves? Akkor is liliomtiprás? HMM Idáig ezen nem is gondolkodtam.
2012. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
valszeg a suliban kapta
2012. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kérdezd meg.. miért tőlünk kérded?
2012. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!