Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány azonos nemű barátja van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány azonos nemű barátja van a párodnak? Ezek milyen mélységű barátságok? Te is jóban vagy ezzel a baráttal? Féltékeny vagy rá? A kérdés annak szól, akinek a párja a 19-25 éves korosztályba tartozik.

Figyelt kérdés

Légyszi nemet és kort is írjatok! Köszi!

19/l


2011. márc. 25. 15:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaj, bocsánat, elrontottam a kérdést, ELLENKEZŐ NEMŰ BARÁTot akartam írni!! :S Pedig még át is néztem, de nem tűnt fel :D:D
2011. márc. 25. 15:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát kifejezetten lány barátja nincs, csak a barátai barátnőivel jóban van ő is, de nem vagyok rájuk féltékeny.

21 L

2011. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én barátom 21 éves és nincsenek lány barátai, mivel ő úgy gondolja hogy nincs lány és fiú közti barátság. (Megjegyzem,hogy az nem barátság hogy msn-en elvannak, de emellett személyesen csak nagyon ritkán futnak össze!)De amúgy van pár lány akivel szokott beszélgetni msn-en és addig nem vagyok féltékeny míg okot nem ad rá. De eddig még sose adott :) Meg nála is az van, hogy haverjainak a barátnőivel ő is jóban van és velük beszélget néha, vagy egy esti amolyan 'beülős' beszélgetős hülyéskedős este alkalmával többen összeülnek, néha ott vannak a haverjainak a barátnői is és akkor beszélget velük meg elvan velük, de semmi több. :)


18L

2011. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Jöhetnek még ;)
2011. márc. 25. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

a barátom 22 éves, van 2 lány barátja, vagyis nemtudom ő minek nevezi őket. az egyik G. 22éves, baba koruk óta ismerik egymást, nem vagyok féltékeny, nekem is jó barátnőm lett G. és nem tudnak egymásra úgy tekinteni, hanem úgymint egy testvér.

a másik lány barátnő,haverja, 21éves, H., és a barátom haverjának a barátnője, de sok mindent megbeszéltek, megbeszélnek. H.val is jóban vagyok, együtt szoktunk eljárkálni. szóval nem vagyok féltékeny senkire sem az ég világon. :)

remélemnem volt kusza, és értetted.

2OL

2011. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!