Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a szüzességemet még nem...

Ha a szüzességemet még nem vesztettem el, akkor ugye nem tudok maszturbálni?

Figyelt kérdés
Mert barátommal próbáltuk már, de hiába, nem sikerült...14/L

2012. aug. 31. 23:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
51%
Kedves előző válaszoló! Nem csak 6-8 éves kislányok maszturbálnak, hanem már szinte csecsemők is. Ebben semmi rossz nincs már kis korban sem!
2012. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Drága utolsó! Egy picit gondold meg mit beszélsz oké? Én kb 5 éves korom óta masztizok, de nem azért mert tudtam hogy az maszti, fogalmam sem volt hogy mit csinálok, egyszerűen jó érzés volt, meg nyugtatott...és lám-lám semmi bajom nem lett tőle, itt vagyok 16 évesen és még szűz vagyok. Ha egy kicsit utána olvasnál, rájönnél hogy ez természetes dolog, és a kicsik -mint pl én- nem is 'tudtunk' róla..hogy mit csinálunk. Nézz utána és aztán okoskodj.
2012. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előttire gondoltam
2012. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
nem tudsz csak ha a kulcs kinyitotta az ajtót
2012. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

tegnap 10:14


Az hogy neked fingod sincs a világ az emberi pszichológia és az egészséges személyiségfejlődés mibenlétéről nem a világ hibája hanem a tiéd!!!


Az ember szexuális fejlődése a testi fejlődésésvel nagyjából párhuzamosan megy! Teljesen egészséges ha valaki megismeri a saját testének működését, akár a szexuális oldalát nézzük akár nem! Talán utána kéne olvasnod mielőtt világmegváltó beszólásokra ragadtatod magad! Igenis sok lány simogatja magát már az óvodában is ami az egészséges szexuális fejlődésének a része! Ennek segítségével fedezi fel a saját testét, és ez nagyon nem egyenlő a nemi élettel!

Szóval a te tudatlanságod a szégyen!!!!

2012. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!