Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri elveszíteni olyannal,...

Megéri elveszíteni olyannal, akihez igazából nem is vonzódom, de talán ez az egyetlen lehetőség?

Figyelt kérdés
Lassan 30 leszek, jó lenne átélni, de ha meg csak olyannal jönne össze, akivel nincs meg a kémia? Te megtennéd?

2012. aug. 21. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor kizárt, hogy ne találnál olyan pasit szexre akit legalábbis vonzónak találsz.
2012. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkozok ezen. Nem tudom egyszerűen eldönteni.
2012. aug. 21. 17:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha 30 éves korodig nem tetted meg, akkor ott nagyon nagy gondok lehetnek. A külsőddel. Egy nőnek manapság bármelyik ujjára akadhat rövid távú udvarlója. Ezeket bármikor felhasználhatja, hogy elveszítse. A több száz jelentkező közül pedig, nehogy egy olyan ne legyen aki vonzó lett volna. Ha pedig ez igaz, akkor a te igényeid voltak túl magason.
2012. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha mégis úgy döntesz, akkor is leállhatsz közben ha mégsem akarod, de lehet, hogy ez nem így lesz, és élvezni fogod.

És csak akkor tedd, ha bízol benne.


Nem voltam ilyen helyzetben, így nem tudom mit tennék a helyedben, de úgy gondolom önbizalmat adna a továbbiakban más pasikhoz, lehet majd az igazihoz.

2012. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha 30 körüli vagy és még szüz, akkor ne várd a kémiát. Vszinüleg benned összekeveredtek a vegyületek. Ha szeretnéd átélni, KÉMIA nélkül, de az eszedre hallgatva válassz egy megfelelö társat és hajrááá!
2012. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!