Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy 19éves vagyok és még szűz? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Pont mikor le akartam feküdni "életem szerelmével" kiderül, hogy megcsal (17voltam). Azóta nem volt komoly kapcsolatom! Nem találtam olyan srácot aki megérdemelt volna. Most fogok menni fősulira! Manapság már 13évesen nem szüzek a lányok, nem tudom mit fog szólni az a srác akivel majd összejövök, hogy szüz vagyok.

2012. aug. 19. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha szeret és van egy csöpp esze is akkor semmit nem fog szólni, van akinek így alakul az élete ennyi. 21/F
2012. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
74%
Örülni fog.
2012. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy évvel idősebb vagyok nálad és én is most megyek egyetemre... szűzként. Szerinted érdemes pazarolnod egy percet is arra, aki szerint nem vagy értékes, csak mert szűz vagy? Na látod. :)
2012. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Nacui válasza:
84%
Nincs miért aggódnod. A legtöbb srác 20 év felett örül ha egy szűz csajt kaphat. Ha már a 13 évesek szóba kerültek párom (23 éves) mindig mondogatja hogy majd ha 18 leszek addig nem. De mikor oda kerül a sor és tudja hogy nem azért akarom mert cikinek érzem hanem úgy alapból is, miatta is és mert akarom én is akkor benne van. Ne aggódj, ha találsz egy értelmes fiút még örülni is fog neki, hogy ő veheti el tőled. 16/L
2012. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit nem szólok hozzá.Számomra a szüzesség egy semleges dolog, nem pozitív, de nem is negatív.Nem érték, de nem is hiba.Semmit nem befolyásol nálam.

Akit meg zavar, hogy szűz vagy, jobb, ha elkerülöd.

2012. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ugyanúgy tekintenék rád akkor is, ha nem vagy szűz.Nem ezt nézem, hanem az embert! :)
2012. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És ugyan úgy szeretkeznél (dugnál) egy szűz csajjal mint egy nem szűzzel? Nem vagyok annak a híve, hogy legyen az első tökéletes előre megtervezett stb.. de azért pl. ne egy bokorba és na csak a pasinak legyen jó...
2012. aug. 19. 22:34
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nem számít. Szerintem dicsőség ha jó csaj vagy.

Én meg 20 vagyok és fiú és én is szűz, sokat jár a fejemben, de igazából nem érdekel. Ettől senki sem lesz se több se kevesebb.

2012. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy olyan, mint az itt rinyáló fiúk (tudom, hogy lány vagy), akkor semmi gond.

Ha valakit zavar a szüzességed, jó nagy marha.

2012. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a rinyáló fajta! Engem nem nagyon zavar, de már azért szivesen lennék pasival. Inkább az érdekel, hogy a mai emberek, hogyan viszonyulnak ehez a dologhoz!
2012. aug. 19. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!