Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúk vagy a lányok akarják...

A fiúk vagy a lányok akarják jobban a szexet és aki még szűz fél az elsőtől, lányoknak fájt?

Figyelt kérdés
16/L

2012. aug. 10. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem mind a 2 fél ugyanannyira akarja.

Ez leginkább ember függő.


lehet h ez a nő vagy az a pasi nem akarja, de az a 10 nő és az a 10 pasi akarja.

2012. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szűz vagyok, nem félek az elsőtől. Nincs barátnőm, szóval így a szex téma nem nagyon jöhet szóba nálam, de ha lenne barátnőm persze, hogy akarnám.


16/F

2012. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én jobban akartam mindig, a szexet, jobban is kívántam, mint a párom vagy az exem.

23/N

2012. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Meggyőződésem, hogy a fiúk és a lányok is legalább ugyanannyira vágynak a szexre (még ha nem is vallják be) :)
2012. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és a fiúk mit éreznek ha már nagyon akarnak?
2012. aug. 10. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk mind2en akartuk.persze a barátom jobban.igen kicsit féltem.nem volt valami kellemes amíg be nem jutott teljesen.kb.olyan volt,mint valamit szétszabtak volna bennem,vagy nem is tudom,és nekem akkor fájt inkább,amikor kihúzta,de ha nem mozgott egy ideig vagy csak óvatosan ,akkor egész kellemes volt.szerintem nincs olyan nő,akinek ne fájna az első alkalom.
2012. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de van! én nem is éreztem ..:O
2012. aug. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!