Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz, hogy 20 évesen még szűz...

Gáz, hogy 20 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Hehe,most bedőltél,hogy megint egy hülye kérdés,amit le lehet oltani. De nem! Épp ellenkezőleg. Belefáradtam,hogy ezt mindenki gáznak tartja,amikor nem is az. A szex,egyfajta élvezeti cikk,amit ki lehet próbálni. De hogy most mikor,hogyan,kivel...Az ÉG1világon senkire nem tartozik. Olyan minthogy ettél már csokit vagy sem. Vagy mittomén jártál már a tengerparton vagy nem. Tudsz bándszidszámpingolni,síelni,szörfözni meg vízibiciklizni avagy sem.

Mér kell ennek ekkora jelentőséget tulajdonítani???

Komolyan mondom,ez már beteges ami itt megy. Még ilyet,h egyesek prostival elveszítik,csak h túl legyenek rajta. Hát hova süllyedt az emberiség.(O.O)


És amúgy igen,én 20 éves vagyok,és szűz,és egyáltalán nem tartom gáznak,de büszke sem vagyok rá. Egyszerűen leszarom-.-. Nincs jelentősége. Már volt 3 lány is,akik szerettek volna velem együtt lenni,de én elutasítottam őket,mert nekem nem jöttek be.

Majd ha egyszer rám talál a szerelem,akkor elveszítem. Amúgy meg senkinek nem beszélek erről a témáról,senki sem tudja,h szűz vagyok e vagy sem,nyilván azt hiszik,h már nem mert sok lánnyal kavartam már,de engem nem érdekel,felőlem azt hisznek amit akarnak,ettől még az önbizalmam a maxon van,és élvezem az életet,Ennyi.

Elnézést a hosszú monológért,csak dühít az emberek primitívsége e témával kapcsolatban...Na...



2012. aug. 7. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
látta moderátor - csak csukva volt közben a szeme, vagy nem volt bekapcsolva a monitorja. milyen kérdés az, amit a kérdező rögtön meg is válaszol a kifejtésben? a gyakorikérdések hu nem erről szól.
2012. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szrintem mindenképp érdemes elveszteni a szüzességet még az igazi megtalálása előtt. Ugyanis nem jó az ha egy komoly párkapcsolat úgy indul hogy valamelyik félnek még semmi tapasztalata.
2012. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 22:08

ma 22:06


Látjátok,ez is ékes példája az emberi beszűkültségnek.

Ez a gondolkodásmód. Hogy mert a gyakorikérdések előírja,hogy így meg úgy nem lehet kérdést feltenni.


Persze! A média mocska meg a nyomi haverok hülyesége meg előírja,hogy ennyi és ennyi idősen KELL(???) elveszíteni a szüzességet...


Ez a baj a mai világgal,hogy ha a többség beugrik a kútba,akkor TE is beugrasz...

2012. aug. 7. 22:13
 14/18 LeftBehind ***** válasza:

A probléma ott van,hogy ha egy szerencsétlen tényleg kapcsolatra vágyik,csak fél ismerkedni,mert fél,hogy a csaj elküldi őt a búsba a szüzessége miatt,azt itt is helyben lehúzzák mindenféle vesztesnek....vagy,és itt a másik véglet,jönnek az erkölcs-huszárok,akik elmagyarázzák,milyen "értékes" ember lesz ettől(ami nem más mint lelki maszturbáció),de senkinek nincs normális objektív tanácsa,aminek 2 fő oka van:

1.A válaszadó még szintén szűz,ez esetben vak vezet világtalant.

2.Aki nem szűz,az korán kezdte,külsőre bejön a legtöbb lánynak és/vagy zsigerből kibeszél bárkit a bugyijából.Ez esetben nem képes átérezni a kérdező helyzetét és csak vaktába lövöldöz a legnagyobb közhelyekkel a világon.

2012. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Pont az élvezeti cikk volta miatt kell minél előbb részesülni benne. És a minél előbbet NEM úgy kell érteni, hogy mindegy, hogy egy lepukkant késdobáló vécéjében egy cigányasszonnyal, hanem úgy, ahogy a felsoroltakat.


Az emberi élet rövid és nem tudjuk, hogy meddig élünk, mindent meg kell tapasztalni. Tengerpartot, szexet, csokit, vízibiciklit, az ejtőernyőt, bunglee jumpingot és bázisugrást lehetőleg az előbbiek után, mert ha rosszul sül el, akkor szűzen halsz meg.


Ha választanod kell a karrier és a szüzesség elvesztése között, akkor egyértelmű. Ha csinálsz egy karriert, később mindent bepótolhatsz.


De ha se diplomád, se pénzed, se lakásod, se autód, munkád pedig vagy nincs, vagy valami lepra meló minimálbérért és úgy állsz ott huszonéves szűzként arra már szerintem SENKI nem fogja azt írni, hogy nem szánalmas. Mert akkor menthetetlenül elb.sztad az életedet.

2012. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Elutasítottál három lányt. Ezért beszélsz így a prostiról. Te hülye gyerek! Neked van választásod. Egyeseknek meg nincs. Nagyon előítéletes vagy. Ha másoknak nincs más választása és elmennek prostihoz dugni egyet első alkalomra, azzal mi a baj? Képzeld, nem mindenki tud kavarni sok lánnyal, mint te. Nem mindenki tud visszautasítani lányokat, mert még azok se jönnek hozzájuk, akik nem jönnek be neki.
2012. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak tudod, majd amikor tényleg szerelmes leszel és megtalálod azt a lányt, akinek a legjobbat akaradod adni Magadból, nem tudsz neki többet nyújtani 2 perc bénázásnál és maszatolásnál! És az lesz majd az igazán GÁZ! Dehát...Te tudod! Vagyis... inkább, dehogy tudod!
2012. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Na mi a helyzet? Lett azota kapcsolatod? Mi van veled?
2018. jún. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!