Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit várnak egy szűztől? És...

Mit várnak egy szűztől? És kinek mennyire fájt az első?

Figyelt kérdés
Egy ici picit félek az elsőtől. Nektek mennyire fájt? És a pasi türelmes, és gyengéd volt veletek?? Lécci írjátok le az első élményeteket!! Kort is írjatok!! :) Előre is köszönöm! :) (Egy parázó lány 18/L)

2012. aug. 3. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy normális pasi semmit nem vár, hisz tudja, hogy még nincs tapasztalatod és figyelni fog rád.

Nekem pl. egyáltalán nem fájt, kicsit feszített, de nem volt még csak kellemetlen sem. Ez a farokmérettől is függ, meg hogy mennyire vagy felizgulva, benedvesedve.

Én 16 voltam.

2012. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem farokmérettől függ, hanem attól hogy kinek milyen a szűzhártyája. Nekem például nagyon erős volt, így az első 3 alkalom fájt is és véreztem is eléggé, pedig a farok sem volt nagy és fel is voltam izgulva. Hogy mit kell csinálnod,simogasd őt. Hátát, nyakára csókok, simogasd ott lent...többet első alkalomnál nem kell szerintem. (tehát itt még orál pl. nem kell)
2012. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi már pettingnél oráloztunk, aztán mikor elérkeztünk az első szeretkezéshez, akkor ő kényeztetett szájjal (előtte én is őt) aztán finoman ujjazott, csókolgatta a testem, hogy rendesen benedvesedjek, majd finoman neki kezdtünk: kicsit véreztem, de kellemes volt, gyengéd volt a pasi is.
2012. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem rég veszítettem el... Nekem fájt, de majdnem egy óráig tartott, mert a pasi nem bírt elmenni (ivott), úgyhogy volt időm "hozzászokni" és utána nem fájt. Nagyon felizgatott a srác, tocsogtam a nedvességtől. Mikor mondtam neki, hogy finomabban, akkor finomabban csinálta, de nem tetszett neki a dolog, hogy vigyázni kell rám és nem csinálhatja úgy, ahogy ő szeretné, úgyhogy megcsalt. Én megtudtam és rögtön kidobtam. 21/L
2012. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én fiúként egyáltalán nem várok el semmit sem egy szűztől sem 1 nem szűztől. Az én párom már nem volt szűz azelőtt sem, hogy én jöttem, de ha szűz lett volna az sem érdekel, ha szeret nem lényeg mit csinálsz vagy mit nem, ugyanúgy jó lesz neki.

21/f

2012. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem nem volt fájdalmas az első alkalom. Az elején nagyon ráparáztam ezért nem voltam elég nedves így elég döcögősen indult a dolog, de miután sikerült behatolni egyáltalán nem fájt aztán már kellőképpen nedves is voltam. Szerintem az a legfontosabb, hogy nyugodt legyél és ne parázd túl! Akkor nagy baj nem lehet. Csak óvatosan, úgy, hogy neked jó legyen.
2012. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 21 éves voltam, amikor elveszítettem a szüzességem, és nekem egyáltalán nem fájt, nem is véreztem, úgyhogy totál jó élmény volt. A pasi figyelt is rám, bár állítólag előttem még sosem volt szűz lánnyal.
2012. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!