Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a srác még szűz, és először...

Ha a srác még szűz, és először van együtt egy lánnyal, akkor hogyan kéne tálalnia ezt a csaj felé? Kell egyáltalán?

Figyelt kérdés
19/F
2009. júl. 18. 01:07
 1/5 anonim válasza:
70%
Ha rendes a lány nem is fogja érdekelni fölég ha szeretés komoly a kapcsolat .Ha pedig valami bulizós betépet kurv.a akkor meg felesleges megrántod azt lapát.
2009. júl. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

a lány már nem szűz? vagy még az? ezt jobb lenne tudni :)

amúgy, ha szeret ez marhára nem fogja érdekelni hidd el. mikor én elvesztettem a szüzességem 16 voltam, a barátom meg 19 és szűz. egyszer egy beszélgetés során mondtuk el egymásnak, hogy hát, szűzek vagyunk :) és végülis, örültünk neki :) jó volt elsőnek lenni egymásnak :)


20/L

2009. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs kapcsolatom, csak hát foglalkoztat a dolog... Viszont van egy lány, akivel egy többnapos házibuliban együtt leszünk, és annak ellenére, hogy nem járunk, talán megtörténhetne a dolog, nyilván, ha mind a ketten benne lennénk. Tehát mondjuk úgy, hogy az alkalom futókaland lenne, de régóta ismerjük egymást. Ez esetben? :) (Köszönet az eddigi válaszokért.)
2009. júl. 18. 01:25
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Hát figyelj, szerintem ha nem kérdezni akkor nem kell mondanod neki, de ha kérdezi akkor szerintem ne hazudj neki. De tényleg attól függ, hogy a lány szűz-e még vagy nem, vagy hogy mennyit beszélgettek előtte, mert pl. ha jól leisszátok magatokat, amire szerintem házibuli lévén van reális esély, és csak úgy belekeveredtek az ágyba akkor nem kell témát nyitni erről.:)

De inkább ne igyatok sokat és normálisan, józanon szexeljetek!:D

Azért nem lehet egyértelműen eldönteni, hogy meg kellene-e mondanod neki, mert lehet, hogy fel s fog tűnni neki, de az is lehet, hogy egy kicsit bénázni fogsz..

ja, és még az, hogy attól is függ, hogy megbízol-e ebben a lányban..mert ha eléggé jóban vagytok akkor simán megmondhatod neki.:)

sok sikert!;)

2009. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az uccsó választ is, nagyon rendben volt. :)
2009. júl. 18. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!