Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elsőnek elveszítem a...

Ha elsőnek elveszítem a szüzességemet akkor kell menni orvoshoz pl nőgógyászhoz?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és készülünk arra h lefeküdjünk. és még szűz vagyok és ha elveszítem akkor mi fog történni lesz valami következménye pl h vérezni fogok v vmi ilyesmi?
2012. júl. 30. 23:51
 1/6 anonim válasza:
Vérzés lesz, arra készülj fel. Mond meg a barátodnak, hogy szépen lassan, nyugodtan csinálja, mivel ez az első. Nem kell menned sehova :) Az a lényeg, hogy nyugodtan "biztonságos" helyen :)
2012. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak akkor kell, mikor másodszorra veszted el.
2012. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Évente azért el kellene menni szűrésre.
2012. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miaz h ha másodszorra vesztem el?
2012. júl. 31. 00:06
 5/6 anonim válasza:

A 2-es válaszoló csak viccelt.

Lehet pici vérzés, és tényleg az a fontos, hogy a barátod először lassan, óvatosan közelítsen feléd (mondd neki), mivel neked ez az első.

Nőgyógyászhoz szerintem menj el majd általános vizsgálatra (rákszűrés), ha már élsz nemi életet.

2012. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, csak ajánlott, mert onnantól évente kell szűrésekre járni. Nem mindenképp fogsz vérezni, én nem véreztem, de azért készülj rá. Legyen hosszú az előjáték és csináljátok úgy, ahogy neked jó akkor nem fog fájni.
2012. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!