Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves férfi létemre még...

20 éves férfi létemre még mindig szűz vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Most már muszáj volna elvesztenem. Úgy érzem,lemaradok mindenről. Már az öcsém(17) is elvesztette 16 éves korában,és folyton cikiz,hogy milyen gáz vagyok,h még nem vesztettem el. Hogy vágjak bele? Nem akarok ekkora lúzer lenni.

2012. júl. 21. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én kifejezetten örülnék neki, h az vagy. komolyan nem értem miért lenne ez gáz dolog. azért mert nem jössz össze mindenkivel akinek tetszel, az gáz? lehet, h régimódi vagyok, de én igenis kivárom, míg lesz valaki, akivel hosszútávra lehet tervezni

18/L

2012. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Csak félek,hogy nagyon béna lennék az ágyban,meg hamar elmennék. Öcsém mutatott pár trükköt,meg megmutatta,hogy kell az óvszert használni,meg mondta,h menjek el egy prostihoz,mert bele fogok betegedni a sok f*szverésbe.
2012. aug. 9. 14:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Az öcséd egy hülye kis csicska, már bocsi. :D
2012. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát van egy 14 éves lány,aki öcsémmel már kefélt,és szívesen beavatna. Elég durva,nem tudom,h belemenjek e.
2012. aug. 9. 23:13
 15/16 anonim ***** válasza:
ne, komolyan. nem az a gáz, h szűz vagy, hanem hogy így gondolkozol. szűzzel összejönnék, de olyannal nem, aki így veszti el...
2012. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem dugd meg öcsédet, és probléma megoldva. Nem leszel szűz, és az öcséd is befogja.
2012. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!