Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek kiderülhet hogy...

Szerintetek kiderülhet hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Méhnyakrák ellen kapnák védőoltást és ot lesz valami szó arról hogy szüzvagyok-e még? Kiderülhet hogy már nemvagyok az?
2012. júl. 12. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miért fontos ez?
2012. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,és légyszi értelmes válaszokat.
2012. júl. 12. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen lesz szó róla,mert én úgy tudom,ezt az oltást még a szexuális élet megkezdése előtt adják be,tehát neked már nem is biztos.
2012. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ez elég értelmes volt, ha nem hiszel nekem akkor járj utána.
2012. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
47%
A kérdésre nem tudok válaszolni, de az tuti, hogy nem csak olyanok kapják, akiknek nem volt még szexuális kapcsolata. Ez hülyeség. Ha szerencséd van, az orvossal négy szem közt tudsz beszélni (jogos kérés lenne anyukádhoz, nem mindenki szereti, ha bent vannak vele), és akkor kérheted, hogy kezelje diszkréten a dolgot.
2012. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
helyesen írni nem tudsz, de szexelni van eszed...
2012. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elég drága egy ilyen oltás, uh jobb tisztázni, hogy ne fölösleges pénzkidobás legyen, ha már nem használ, úgy tudom, hogy nagy mértékben befolyásolja
2012. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
42%
Nem ciki, söt örülj neki hoz az vagy én is szüz lánnyal akarom majd elveszteni, gusztustalanak tartom azt aki füvel fával csinálja!
2012. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
HPV ellen adják. Ha még csak egy sráccal voltál aki szintén szűz volt, akkor tagadd le és akkor megkapod az oltást, de ha már több vagy idősebb pasikkal is, akkor lehet hogy már átadta a HPV-t neked is. Ez nem feltétlenül okoz tüneteket, akár egész életedben észre sem veszed hogy hordozó vagy. De ilyenkor már felesleges oltani ez ellen.
2012. júl. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!