Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok! Hány évesek...

Szűz lányok! Hány évesek vagytok és érzitek-e már úgy, hogy ti készen álltok az első szexre? Ha igen, mi az oka, hogy nem szexeltetek még?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 23:28
1 2
 11/15 anonim válasza:
Tudnám, a #9-et miért szavazta le bárki(k)... Idejön, válaszol őszintén a kérdésre, nagyon is hasznosan, erre jön egy pár sutyerák, aki nem ért egyet az életvitelével, és ezért úgy dönt, nem hasznos a válasza. Van ott ész...
2012. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

hát igazad van 11

9-es voltam ..

abban igazuk lehet hogy korai dehát csak válaszoltam:)..ilyen előfordul

2012. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tafakboy válasza:
15 éves fiú vagyok,készen érzem magam az elsőre,bár a koromnál szellemileg és fizikailag is érettebb vagyok.Az oka annak hogy nem történt meg (bár még nem beszéltünk róla drágaságommal) az,hogy nem szeretném hogy a drága 16 éves kora előtt veszítse el a szüzességét
2012. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hát nem vall különösebb érettségre, amiket írsz :D Azért majd mielőtt megesik, neki is említsd meg, hogy döntöttél...
2012. júl. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
16 vagyok és még nem érzem azt, hogy bárkinek is meg tudnék nyílni. Nem tudom elkepzelni hogy valakiben meg fogok majd egyszer bízni ilyen szinten. Tudom, hogy ez nem teljesen normális.
2018. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!