Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok! Hány évesek...

Szűz lányok! Hány évesek vagytok és érzitek-e már úgy, hogy ti készen álltok az első szexre? Ha igen, mi az oka, hogy nem szexeltetek még?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

18 vagyok, igen, késznek érzem magam, barátommal már tervezzük az elsőt.

Az az oka, hogy eddig nem találtam olyat, akit szeretek, mostani barátom az első :)

2012. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem az első néhány kapcsolatom megszakadt, mielőtt eljutottunk volna odáig, pedig megvolt hozzá a szükséges szeretet és testi vágy is bennem. Végül 25 évesen történt.
2012. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
16 éves. Biztos le leszek blamálva,de nem baj én érzem,hogy készen állok az első szeretkezéshez. Eddig azért nem volt mert még nem volt ilyen hosszan tartó kapcsolatom, és eddig még senkiben nem bíztam meg ennyire, és nem is voltam még ilyen szerelmes.
2012. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
nem a kor számít! ha készen állsz rá,azt Te magad fogod tudni anélkül!(19/F)
2012. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát, 20 fölött már ritka azért... nem?
2012. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, egy egyenletes felmérésben mennyire ritka, én elitoktatásba jártam mindig, és 2-3 kivétellel az összes ismerősöm szűz volt huszonéves korában évekig, sokan még 30 után is, akivel ez szóba került. Az az egészséges, ha együtt van az érzelmi intimitás a testivel, nem külön.

(Aki írt a korábbi hsz-omra privátot, annak itt mondom, hogy a hsz-omban benne van a válasz a kérdésére.)

2012. júl. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyébként persze hogy boldogabb lenne a világ, ha mindig mindenkinek akkor jönne össze minden, amikor csak megkívánja, de ebben a létformában EZ az, ami ritka, nem?:)
2012. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14 vagyok es meg nem:)
2012. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
39%

14 vagyok és lefeküdtünk a barátommal

hozzáteszem h nemvagyok egy kis hülye csitri fél éve együtt voltunk akkor már mikor megtörtént és azóta is..

Én nem bántam meg szerintem ez nem akkora ügy, megbizom benne és tudom hogy nem hagy el.

Én érettnek éreztem magamat rá, én akartam, ő is akkor meg miért ne?:) nem fogok mások véleményétől függeni

2012. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Barátommal 4 hónapja vagyunk eggyütt és ma lesz az elsõ, és úgy érzem készen állok rá, mert szeretem és teljesen megbízok benne. Eddig azért nem feküdtem vele le, mert szerintem kellet ez a 4 hónap hogy annyira közel kerüljünk egymáshoz mind érzelmileg, mind testileg. és megismerjük egymás testét, hogy mit élvez a másik, mit nem, hogy mindõnk számára emlékezetes legyen. 17/L
2012. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!