Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretném "felfedezni a...

Szeretném "felfedezni a testem"!? Nagyon sokat segitenétek ha elolvasnátok és válaszolnátok (lent)

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok . Adnátok tanácsokat hogy hogyan tudnék elélvezni vagy elérni az orgazmust(csikló)

Sokat segitenétek , máshogy sose fog sikerülni...

Előre is köszi mindenkinek aki válaszol



2012. júl. 9. 15:39
 1/8 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
42%
Ha nem fake akkor izgasd a csiklód(mozgatod a kezed és tényleg vékony dolgokat igazítasz fel magadnak
2012. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is saját magam fedeztem fel a testem ....

Csináld azt, ami jól esik .. hidd el, érezni fogod ... ;)

19/L

2012. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj az orgazmusra, csak élvezd ahogy izgatod a puncidat és a csiklód. Ha görcsösen ragaszkodsz az orgazmushoz, akkor annál inkább se fog összejönni.
2012. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, rendkívül egyszerű a dolog: csináld azt ami jó. Ilyen egyszerű.
2012. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Jobb kezes vagy, vagy bal?

Mondjuk jobb... Helyezd jobb kezed mutató újját a csiklódra. Végezz a mutató ujjaddal 5-8 mm-es oszcilláló mozgást. A nyomás, és az oszcillálás intenzitását saját agyi viszajelzéseid szerint változtasd. Megfelelő nyomás és intenzitás esetén eléred az orgazmust.

Elég egzakt volt?

2012. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
45%
Mivel nem lány, nem tudja, hogy mi a jó neki, azért kérdezi... csak nem értem, minek emellé ilyen kamu szöveg.
2012. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hülyeségnek hangzik, de rakjál be a bugyitba valamilyen kendőt, és egy párnával csináld! Úgy hallottam nagyon jót tesz.
2012. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja, az a maszturbálás! Sorry, most néztem utána
2012. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!