Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Párommal megpróbáltuk múlt...

Párommal megpróbáltuk múlt héten a dolgot, de nem igazán akartam nedvesedni se lázba jönni. Szerintetek mi lehet a baj? Mivel tudnám ezt a problémát kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
Próbáltunk mindent: kényeztetett kézzel, szájjal, én is őt, de nem lettem eléggé nedves ahhoz, h beférjen. Csak 2 ujja fért be, hárommal már fájt. Még szűz vagyok és ez lett volna az első, de nem jött össze.

2012. jún. 24. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos vagy magadban? tényleg és igazán akarod?
2012. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
2012. jún. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehetőleg normális válaszokat. télleg nem tudom,mit tehetnék :\ én késznek érzem rá magam, nem vagyok hozzá túl fiatal 17 vagyok, sztem ebben a korban már normális dolog
2012. jún. 24. 01:17
 4/9 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Amíg a félelmed nagyobb, mint a vágyad, nem is fogsz rendesen nedvesedni...használjatok síkosítót!
2012. jún. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem azért fájt, mert nem voltál elég nedves(akkor már egy ujjal is fájna), hanem mert még szűz vagy, és szűk. csak idő és gyakorlás kérdése, és egyre jobb lesz, hidd el:) síkosító egyébként tényleg nem rossz ötlet, de egyébként nyállal is simán lehet annyira nedvesíteni, hogy működjön a dolog:) ja és lazíts, ne görcsölj rá!:)
2012. jún. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat :) nem voltam görcsös, és elég sok nyállal rásegített
2012. jún. 24. 02:02
 7/9 anonim ***** válasza:

semmit. nem kell erőltetni.

pláne nem úgy h X napon Y órakor megcisnáljuk.

2012. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsónak igaza van, nem szabad erőltetni, főleg nem úgy, hogy időpontot választotok ki, hogy mikor legyen. Ha többet csinálja neked kézzel, akkor megszokod, és jobban ki fogsz tágulni. :)
2012. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4 napot töltöttünk együtt. Egyik nap sem ment :/
2012. jún. 26. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!